X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prezenty dla niego

Samolot
Opracowanie: capcloud
Źródło: http://sxc.hu
Każda kobieta, bez wyjątku, systematycznie mierzy się z zadaniem kupna prezentu dla mężczyzny: ukochanego, ojca, syna, brata, czy przyjaciela. Zadanie jest proste, gdy wiemy wszystko o osobie obdarowywanej, między innymi: czym się interesuje i o czym marzy. A co podarować komuś, kto ma już wszystko?

Pomysł na prezent dla faceta, który na bieżąco dba o swoje potrzeby i „zachcianki” może być ciekawym wyzwaniem. Warto wówczas sięgnąć po niebanalne rozwiązania i podarować przeżycie?
Pomysł na prezent dla niego, z okazji urodzin, imienin lub rocznicy to może być związany z zainteresowaniami motoryzacyjnymi, np. Jazda Ferrari lub (zobacz aristar.pl) Jazda Lamborghini. A może ukochany zawsze marzył o kursie żeglarskim na stopień żeglarza jachtowego, lub o locie szyb owcem?
Wymienione propozycje, to także dobry pomysł na prezent dla 40 latka lub dla chłopaka. Pakiety z kursami i wydarzeniami, można kupić przez internet, nie ruszając się z domu.

Indywidualna lekcja gry w golfa, kurs kitesurfingu dla początkujących albo quady, mogą być początkiem zupełnie nowego hobby.
Opracowanie: A.B.
18-08-03 07:11:02