X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Drzwi wewnętrzne we włoskim stylu

Słoneczna Italia znana jest nie tylko ze smakowitej kuchni, ale także z wysmakowanego stylu. Wszyscy wiedzą, że włoska architektura, sztuka i rzemiosło użytkowe odznacza się wyjątkowym designem, którego namiastkę pragnie uszczknąć dla siebie niemal każdy z nas.

Doskonałym uzupełnieniem wnętrza urządzonego zgodnie z włoskimi trendami, będą drzwi wewnętrzne Perugia z oferty firmy Invado. Jednostronny prześwit został zamknięty trójkątną ornamentyką. W połączeniu z subtelną formą i wysoką jakością materiałów, element jest bardzo stylowy.
Drzwi wewnętrzne Perugia dostępne są w popularnej okleinie ENDURO albo w najnowszym, bardzo efektownym laminacie typu ECO-FORNIR. Obie okleiny są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wynikłe z codziennej eksploatacji.
Drzwi PRELUGIA można nabyć w trzech wersjach: pełnej (doskonała do sypialni siatka (zobacz więcej w tym serwisie) gabinetu), łazienkowej oraz pokojowej, z harmonijną kompozycją przeszkleń. W każdej ze swych odsłon Perugia wniesie do wnętrza odrobinę słonecznego, włoskiego klimatu.

Salon, drzwi wewnętrzne PERLUGIA
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO
DRZWI WEWNĘTRZNE PERUGIA
Producent: INVADO
Cena: od 366 zł netto
Źródło: Intro Media
Opracowanie: Agnieszka Pająk
20-02-01 07:13:04