X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Smak domowego chleba

urządzenie do wypieku chleba
Opracowanie: First Austria
Wszyscy znawcy i wielbiciele dobrej kuchni wiedzą doskonale, że najbardziej wartościowy i najsmaczniejszy jest domowy chleb. Samodzielne wypiekanie chleba było jeszcze do niedawna polską tradycją. Teraz znów staje się popularne.

Urządzenie do wypieku chleba marki First Austria to znaczne ułatwienie dla wszystkich amatorów domowego pieczenia. Dzięki niemu przygotowanie pieczywa jest o wiele prostsze i mniej czasochłonne. Proste w obsłudze elektroniczne sterowanie pozwoli każdemu w kilka minut zapoznać się z działaniem urządzenia.

maszyna do pakowania posiada kilka trybów do przygotowania różnego rodzaju chleba, m.in. białego, mieszanego, razowego, francuskiego czy ze słodkimi dodatkami. Można w nim przyrządzić chleb na bazie maślanki lub jogurtu, a także chleb z mąki bezglutenowej. Ciekawą funkcją jest możliwość wyrabiania ciasta nie tylko na chleb, ale też na bułeczki, pizze, precle, a nawet makaron. Maszyna First Austria ma także program do wyrobu dżemów.

W urządzeniu można przyrządzić bochenek o wadze od 750 do 900 g. Pokrywa z okienkiem umożliwia kontrolowanie przebiegu wypiekania. Dzięki funkcji podtrzymywania temperatury i powłoce zapobiegającej przywieraniu, można utrzymać ciepło chleba jeszcze przez godzinę po zakończeniu pieczenia.
19-05-09 11:02:02