X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowoczesna aranżacja i style wnętrz

Powiem od razu, ten poradnik został nakreślony przez faceta i dla faceta. W oczach pań wyglądać zapewne będzie na zbyt banalny, dla specjalistę od wnętrz wręcz prymitywny. Ja jednakże pragnę ułatwić panu, który jest odpowiedzialny za wykończenie domu samodzielnie, niełatwy temat, jakim jest wystrój wnętrz.

nowoczesne mieszkanie
Opracowanie: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od ogólnej koncepcji. Domyślam się, że zapewne nie umiesz odróżnić, jak ja, za wielu barw. Prościej będzie trzymać się podziału na kolory gorące-zimne. To istotne w sytuacji, kiedy nakreślamy koncepcję naszego domu. Aranżacje wnętrz mogą być mocno funkcjonalne, minimalistyczne. Taki typ kojarzy się z nowoczesnością i czystością.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez ociągania ten link, gdyż w witrynie sitodruk maszyny używane, którą tu znajdziesz, też jest coś ciekawego.

By uzyskać taki efekt, trzeba uciec się do zimnych kolorów – bieli, rtęci, stali. meble kup proste, solidne, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Skromne urządzenie pokoju ma uczynić go bardziej maksymalnie przestronnym. Z surowców na meble polecam szkło i stal. Mieszkania tą manierą urządzone mogą jednak mieszkańcom wydawać się niezbyt przytulne.
1 2