X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak doskonale się mieszka na Bemowie

Dzielnica Bemowo to wyśmienite miejsce do przeprowadzki. Dawniej pomniejsze osiedle sypialne, dołączone do miasta w latach 50., współcześnie prężnie rozwijająca się część stolicy. Od kilkunastu lat mieni się osobną jednostką administracyjną. W oczach rosną tu kolejne inwestycje i komfortowe mieszkania. Bemowo oferuje hot spoty z bezpłatnym dostępem do sieci dla miejscowych.

Dom wielorodzinny z oknami 
Schüco PVC
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco
Dzielnica jest słynna z zabytkowych fortów. Wzniesione zostały za czasów carskich i stanowiły kompleks obronny Twierdzy Warszawa. Do czasów obecnych przetrwały 4 forty – Babice, Bema, Chrzanów i Blizne. Ich okolica to świetne miejsce do zwiedzania dla miłośników dawnych czasów.

Z armią Bemowo ma dużo związków. Tu przecież stoi Wojskowa Akademia Techniczna, ważne wojskowe sztaby oraz użytkowane nierzadko przez armię lotnisko Babice. Na obszarze lotniska zdarzają się też czasem ważne koncerty muzyczne. Mieszkania na Bemowie posiada wielu pracowników Wojska Polskiego.

Dzielnica jest zadowalająco połączona z resztą stolicy. Dzieli granicę z Żoliborzem, Wolą, Bielanami, Włochami i Ursusem. Docierają do niej zarówno tramwaje, jak i autobusy, a za parę lat dociągnie się tu nowa linia metra.

Polecamy też

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Opracowanie: TEKTUM
Od zeszłego miesiąca na rynku domów jednorodzinnych obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które pragną w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Z drugiej strony, to wspaniaławiadomość dla każdego, kto chce znaleźć domek w mocno niskiej cenie!


Dom jednorodzinny z oknami Schüco PVC
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco
Wyśmienicie rozwija się tu infrastruktura lokatorska. W budowie jest tu wiele nowoczesnych bloków, dzielnica wciąż wzbogaca się o nowe mieszkania Bemowo jest chwalone przez świeżych lokatorów za tereny zielone, szczególnie za dzikawy Las Bemowski i rejony fortów. Mieszkańcy mają także dobry dostęp do sklepów i rekreacji. Znajduje się tu CH Bemowo, w którym mieści się Carrefour i Cinema City.

Z pewnością, to dobre miejsce do mieszkania Warszawa Bemowo bezustannie się rozwija i za parę lat może się stać jedną z najważniejszych dzielnic stolicy.
Źródło: Profbud
19-09-03 07:05:03