X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sesja wizerunkowa kolekcji Natalii Jaroszewskiej na sezon jesień-zima 2012/2013

Sesja wizerunkowa kolekcji Natalii Jaroszewskiej
Opracowanie: 38PR
Źródło: 38PR
Natalia Jaroszewska zrealizowała właśnie sesję zdjęciową kolekcji jesień-zima 2012/2013. Zdjęcia odbyły się w położonej w sąsiedztwie atelier projektantki żoliborskiej kawiarni Fawory. Miejski charakter ubrań doskonale współgrał z bezpretensjonalnym wnętrzem kawiarni.

Stonowana kolorystyka ubrań, otulające ciało dzianiny oraz luksusowe miękkie skóry to, według Jaroszewskiej, przepis na doskonałą jesienną garderobę. kolekcja projektantki utrzymana w kolorystyce ciepłych brązów, rudości, ciemnej czekolady oraz kamienia jest komfortowa a jednocześnie ultrakobieca. Casualowy charakter ubrań podkreślają sportowe wykończenia – troczki i bluzowania, które ciekawie kontrastują z najwyższej jakości dzianinami. W kolekcji znalazły się również sylwetki z motywem orchidei malowanym na jedwabnej tkaninie.

Sesja wizerunkowa kolekcji Natalii Jaroszewskiej
Opracowanie: 38PR
Źródło: 38PR

„Realizacja sesji z profesjonalistami to ogromna przyjemność, zwłaszcza gdy współpracujemy ze sobą od kilku sezonów. Tym razem zdecydowaliśmy się na zdjęcia poza studio, chcieliśmy osadzić modelkę i ubrania w miejskim, niezobowiązującym otoczeniu. Zdjęcia nie są statyczne, mają nieco reportażowy charakter, mam nadzieję, że udało nam się pokazać moje najnowsze projekty w naturalny, niewymuszony sposób.” – powiedziała Natalia Jaroszewska.

Zdjęcia najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej wykonał duet Caroline Anielewska i Irek Kamieniak, którzy już wcześniej realizowali sesje innych projektów artystki.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Monika Wójcik
19-12-19 07:09:30