X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kuchnia w stylu rustykalnym

Kuchnia w stylu rustykalnym
Opracowanie: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
Nawiązujący do tradycji wiejskich - styl rustykalny, nie jest zarezerwowany jedynie dla ogromnych loftów czy wolnostojących domów. Jego niepowtarzalny charakter, zestawiony z elementami stylu modern, świetnie prezentuje się również w niedużych przestrzeniach mieszkalnych.

Kuchnia jest absolutnie jednym z najlepszych miejsc do tworzenia aranżacji mieszanki wzorów rustykalnych z elementami utrzymanymi w stylu modern. Mix nowoczesnych materiałów w postaci metalu czy betonu, zestawiony z drewnianym, solidnym stołem i idealnie dobranymi do niego krzesłami, to dobry początek. Jeśli nie jesteśmy w stanie położyć w naszej kuchni podłogi z naturalnych desek, warto przykryć płytki terakoty choć niewielkim kawałkiem bambusowej maty. Załamie ona nieco nowoczesny wygląd posadzki, ciekawie wpasowując się w wiejską stylistykę przestrzeni.

rosnące w doniczkach powinny ładnie prezentować się wszystkich odwiedzającym. Kuchnie w stylu rustykalnym mają wprost pachnieć ziołami lub świeżo zaparzoną w kafeterii kawą, budując w ten sposób niebanalny klimat wnętrza.

Poranek z kubkiem takiego napoju, przy drewnianym blacie kuchennego stołu, wszystkim mieszkańcom miasta, pozwoli przenieść się myślami w odległe miejsca wiejskich chat, a szczęśliwcom żyjących blisko dziewiczej natury, spokojnie rozpocząć kolejny, nowy dzień.
Wszystkie zawarte w artykule produkty można znaleźć w sklepie
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Magdalena Głowacz
20-02-01 07:13:13