X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Urlop w Kołobrzegu

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub mają domy czy mieszkania do wynajęcia powinny zastanowić się nad promowaniem się w internecie. Obecnie zdecydowana większość ludzi właśnie w taki sposób poszukuje kwater na urlop. Wybierz się nad polskie nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.

kolobrzeg
Opracowanie: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

największe znaczenie ma strona internetowa. Nie powinna być bardzo skomplikowana, nie musi mieć kilkunastu podstron. Istotne jest by była stosunkowo prosta, estetyczna a nade wszystko użyteczna. Musi znaleźć się na niej cennik, bo ewentualnych klientów ceny interesują najbardziej. Istotne jest by był jasny, by umieścić w nim wszystkie opłaty dodatkowe, a gdy ich nie uwzględniamy – musimy to napisać.

Drugim istotnym elementem strony internetowej są fotografie. Ważne, żeby były dobrej jakości i w dość dużym rozmiarze. Nic nie doprowadza do szału bardziej niż maleńkie kwadraciki, na których niczego nie można dostrzec. Są potrzebne, bo upewniają naszego ewentualnego gościa, że nie trafi byle gdzie, tylko do zadbanego, ładnego pensjonatu.

Jeśli nie mamy wiedzy z zakresu projektowania stron internetowych, dobrze jest zlecić to firmie zewnętrznej. Na pewno wtedy nie ominiemy tak istotnych spraw, jak choćby słowa kluczowe. Są istotne, gdyż pomagają w pozycjonowaniu naszej strony i gdy ktoś wpisze w wyszukiwarkę na przykład „Kołobrzeg pensjonaty” mamy większe szanse, że znajdzie stronę właśnie naszego pensjonatu.

Jeżeli możemy wygospodarować jakieś fundusze na profesjonalne pozycjonowanie strony, nie wahajmy się. Z pewnością nie pożałujemy. Firma działająca w tej branży z pewnością doradzi nam na jakie frazy się zdecydować. Być może właściwym hasłem okaże się „apartamenty Kołobrzeg”, być może zupełnie inne jak „noclegi nad morzem”.

morze
Opracowanie: Matthias Haas
Źródło: http://www.flickr.com
To jasne, że, musimy liczyć się z kosztami, lecz jeśli nie zachwieje nam to w dużym stopniu budżetu – trzeba zainwestować. Dzięki dobremu wypozycjonowaniu szanse na zapełnienie wszystkich miejsc na cały sezon rosną. Szczególnie, że nadal wielu właścicieli hoteli, czy pensjonatów zupełnie nie poświęca uwagi temu czy i w jaki sposób są obecni w Internecie. Część miejsc oferujących noclegi nie ma nawet strony internetowej, nie pojawiają się w wyszukiwarkach kwater, o jakimś pozycjonowaniu nie mówiąc.

Przedsiębiorcy zwracający uwagę na te sprawy mają nad nimi ogromną przewagę i zdecydowanie większe szanse, że potencjalny klient wpisując w wyszukiwarkę hasło „Grzybowo pokoje” zostanie przekierowany właśnie do nich.
Źródło: Villa Mare
17-09-18 06:40:36