X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Współczesne palenie

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Od dawna nad Wisłą pozycja miłośników tytoniu pogarsza się. Narzuca się nowe zakazy. Puszczania dymka w lokalach zakazuje się na terenie całego kraju. Pewne miasta dokładają do tego szlaban na papierosy w parkach i na placach zabaw. Świeże badania punktują tragiczny wpływ palenia na żywotność człowieka. Nie czarujmy się, porzucenie uzależnienia jest niezwykle męczące i nie każdy może to przezwyciężyć.

Nikotyna podporządkowuje mentalnie i fizjologicznie. Do konieczności zażycia dawki tego alkaloidu dołącza kwestia przyzwyczajenia. Wieloletnich dymiących trudno zniechęcić do papierosa w trakcie spotkań albo gdy chcą się rozluźnić po trudnym dniu harówki. Odpowiedzią na te znaczące problemy są epapierosy.

E-papierosy wyglądają śmiesznie, ale mają mnóstwo plusów. Przede wszystkim, nie ma zakazu używania ich w kawiarniach i restauracjach. Dymek, który robi palący, jest w zupełności przyjazna dla otoczenia. Ba, o ile w elektronicznym papierosie zainstaluje się odpowiedni wkład, Chmura może mieć cieszący nos zapach.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Opracowanie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Papierosy elektroniczne niosą pomoc dla chcących zerwać z papierosami. Dzieje się tak, ponieważ posiadają zmniejszoną dozę nikotyny, którą jest możliwość zmieniać. Wygląda to jak funkcja plastra nikotynowego. Przywiązanie mentalne od tradycyjnego papierosa ustępuje miejsca przywyknięciu do elektronicznego. Długodystansowy palacz, który zwalczyć chęć na papierosa, często ma uczucie, że potrzebuje coś zrobić z rękami, gdyż nawykł do trzymania w nich fajki. W ten sposób jego problem znika.

E-papierosy to również modny dodatek, atrakcyjny w środowiskach młodzieży, troszczącej się o planetę i kondycję. Nie powodują żółknięcia palców ani zębów. Są ciekawą odmianą dla każdego, kto nie pragną nikotyny. Na rynku aktualnie znajdziesz olejki do sztucznych fajek o różnorakich smakach. W ofercie są wonie popularnych napojów, ziołowe itd.. Palenie po raz pierwszy może być smaczne!

Myślę, że powyższy niedługi artykuł przekonał Cię, miłośniku dymka, do wyboru elektronicznego papierosa. Zyska na tej decyzji Twoje zdrowie, Twoja wygoda oraz otoczenie. A, jeszcze wspomnę, nowoczesne epapierosy i niezbędny do nich e liqiud są o wiele mniej kosztowne w użytkowaniu, niż ich śmierdzące odpowiedniki!
Opracowanie: k.s.
18-12-10 07:15:04