X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prezent na parapetówkę

Zakup pierwszego domu to ważny etap w życiu każdej osoby. Tę chwile warto odpowiednio obejść i zorganizować parapetówkę. Najczęściej takie zabawy urządza się przed zakupem sprzętów domowych, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego domu. Jest to doskonała sytuacja do zaprezentowania go. Skromne prezenty okolicznościowe są ciepło postrzegane. Aby trafić z prezentem w gusta nowych gospodarzy, trzeba wnikliwie przysłuchiwać się opowieściom z przebiegu urządzania lokum.
Opracowanie: Dekoral
Kiedy wybierzemy się na imprezę do jeszcze niewystrojonego lokum, dobrym pomysłem może być zapewnienie lokatorom wizyty specjalisty- architekta wnętrz. Zaś jeśli parapetówka urządzana jest w kompletnie udekorowanym mieszkaniu, trzeba zastanowić się nad prezentem, tak by trafić w gusta właścicieli. W tym celu warto jedynie zapytać się czego im brakuje i jakich elementów mogliby potrzebować.

Prezentem może okazać się rzecz, którą lokatorzy potrzebują, tym niemniej odłożyli kupno. W tym razie świetną ideą może być nabycie podarku wspólnie z innymi uczestnikami przyjęcia. Dobrym pomysłem jest sprzęt użyteczny w gospodarstwie domowym np. malakser, sokowirówka czy blender. W przypadku gdy grupa osób zaproszonych jest niewielka, a ilość środków do dyspozycji mniejsza alternatywą jest kupić wykwintny zestaw do herbaty lub zestaw sztućców.

Wariantem jest również postawić na różne prezenty, przeznaczone dla właściciela i właścicielki. Dla mężczyzny dopasowanym podarunkiem byłby zestaw narzędzi, który bez wątpienia będzie użyteczny w trakcie robót dostosowawczych mieszkania. Dla niej ciekawa i użyteczna może być książka kucharska, która bez wątpienia będzie podstawą do tworzenia nowych i smacznych dań.

akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Anderstil
Źródło: Anderstil
Ciekawym podarkiem mogą okazać się elementy wystroju mieszkania. Zanim do tego dojdzie powinniśmy ustalić, w jakim stylu jest lub zostanie udekorowane lokum, tak by prezenty pasowały do wystroju. Poręcznym upominkiem będzie talon prezentowy. Tego typu kupony można nabyć w wielu sklepach z wnętrzarskimi dodatkami.

Polecamy też

Impreza w nowym mieszkaniu

nowe mieszkania
Źródło: pixabay.com
Zakup pierwszego mieszkania to doniosły moment w życiu każdego z nas. Ten moment warto we właściwy sposób obejść i zaprosić znajomych na parapetówkę. Zwyczajowo takie przyjęcie urządza się przed umeblowaniem mieszkania, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego domu. Jest to najlepsza chwila do zaprezentowania go. Skromne podarki na tę okazję są zawsze dobrze postrzegane. Aby trafić z prezentem w upodobania nowych właścicieli, należy wnikliwie przysłuchiwać się historiom związanych z biegiem urządzania mieszkania.


Jeżeli chcemy zaskoczyć właścicieli, możemy postawić na śmieszne prezenty, które rozbawią zebranych na uroczystości. Takie śmieszne gadżety na zabawę stanowią ciekawy pomysł na uczczenie zakupionego własnego kąta. Kolosalny asortyment tego typu prezentów znajduje się w internecie - np. gry planszowe planszowe, które rozśmieszą wszystkich gości, szkło do drinków z wszelkiego typu rysunkami, kufel na piwo w kształcie piwa, czy śmieszny zestaw pojemników na sól i pieprz. Pomysłów i koncepcji nie zabraknie.

Zrobisz krok do przodu, jeśli obejrzysz, co posiada praktyczna oferta. Przekonaj się, że faktycznie informacje tam umieszczone są istotne..

Decydując się na parapetówkowy podarek, trzeba mieć wzgląd, aby mimochodem nie przystrajać lokum właścicielom według osobistego gustu. Odpowiednio dopasowany prezent z pewnością nie zostanie wyrzucony, a gospodarze będą mieli z niego pożytek i pamiątkę na dłużej.
22-03-07 07:01:32