X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyposażenie samochodu

Wyposażenie do aut produkowane przez najistotniejszych na świecie producentów z branży samochodowej to warta uwagi sprawa, którą szanujący się kierowca powinien mieć na uwadze. Wśród produktów, o których mowa mogą być dywaniki samochodowe, środki do mycia samochodu, oświetlenie czy wyposażenie dodatkowe (jak gaśnica). Które z nich to konieczność, co zaś nam się po prostu może przydać?

Chevrolet
Opracowanie: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl
Elementem pojawiającym się w praktycznie każdym pojeździe są różnego typu dywaniki przeciwpoślizgowe aristar czy maty do bagażnika. Dostępne są one zarówno dla różnych modeli i marek aut ale też w różnych opcjach materiałów i wykończeń. Pod kątem pory roku czy własnych gustów możemy zakupić dywaniki samochodowe gumowe w deszczowe miesiące pod nogi czy welurowe wykładziny do bagażnika do przewiezienia rysujących się towarów, które łatwo zarysować.

Innymi elementami będą oczywiście kosmetyki do aut, a więc wszelkich marek woski połyskujące, detergenty czyszczące czy perfumy i zapachy. Kiedy nie mamy ochoty wydawać za wysokich kwot na myjnie będziemy musieli zaopatrzyć się w te akcesoria i wygospodarować właściwe miejsce z dostępem do wody. Przyda się też czyścik ze ściągaczką wody. Przyjemny zapach pomoże jadącym nie skupiać się na trudach podróży.

Do , które musimy mieć, a co więcej, lepiej posiadać je w zapasie należą żarówki. Dzięki temu w sytuacji zużytej lampy będziemy mieli możliwość ją zastąpić samodzielnie albo wykorzystać w warsztacie nie poświęcając czasu na sprowadzenie odpowiedniego modelu dla posiadanego przez nas pojazdu.

Pożar w samochodzie
Opracowanie: qwrrty
Źródło: http://www.flickr.com
Według przepisów w pojeździe musimy mieć również gaśnicę, apteczkę oraz trójkąt ostrzegawczy, niezbędne w razie wypadku. W przypadku problemów z samochodem (złapana guma, kłopoty z płynami lub problem z odpaleniem) niezłym pomysłem jest również zaopatrzyć się w źródło światła, klucz do kół, podnośnik hydrauliczny, linkę holowniczą, ciśnieniomierz oraz przewody rozruchowe.

Warto zadbać o auto, gdzie nieraz spędzamy po niemało godzin każdego dnia. Miły zapach, estetyczny wygląd i wygoda pomoże jadącym czuć się komfortowo w tym czasie. Jak by nie patrzeć chociaż nie wszystkie akcesoria samochodowe aristar przydają się u nas w aucie, ale warto zadbać o niezbędne minimum, na przykład solidne dywaniki czy gaśnica i zestaw do pierwszej pomocy.


Polecamy też

Ekologia się opłaca

łazienka
Opracowanie: DEANTE
Źródło: DEANTE
Podwyżki cen prądu, gazu czy wody coraz częściej skłaniają Polaków do większego oszczędzania. Z drugiej strony przyczynia się do tego wzrost świadomości ekologicznej. Perlatory, technika sensorowa lub „eko” baterie - producenci akcesoriów łazienkowych proponują najnowsze rozwiązania w armaturze, które jednym pomogą oszczędzać, a drugim po prostu stać się ekologicznymi.
Źródło: Aristar
17-09-18 06:40:04