X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Oszczędne baterie czasowe

Bateria czasowa z serii Q5
Opracowanie: Silfra
Źródło: Madix
Baterie łazienkowe z serii Q5, sprawdzą się doskonale zarówno w domu, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Baterie można indywidualnie uregulować ze względu na czasu przepływu i temperaturę wody.

Nowoczesne baterie czasowe Silfra serii Q5, powstały z myślą o osobach, dla których oszczędność i ekologia są ważnymi kwestiami w życiu codziennym. Baterie posiadają mechanizmy regulacji czasu, przepływu i temperatury wody dzięki czemu zapewniają pełną kontrolę jej zużycia, a w efekcie mierzalne oszczędności (woda, energia). Strumień wody włącza się po wciśnięciu jednego włącznika.

Baterie (sprawdź:-> sprawdź ofertę) czasowe wykorzystywane w łazienkach publicznych, są doskonałym rozwiązaniem również w przestrzeniach domowych. Dlatego też w ramach serii Q5 firma Madix wprowadziła mechanizmy o różnym przeznaczeniu: kurki umywalkowe, natryskowe, pisuarowe (nadtynkowe bądź podtynkowe). Prosty, modernistyczny i estetyczny design serii Q5 idealnie wkomponuje się w dowolny wystrój łazienki.

Poszczególne mechanizmy mogą zostać zamontowane na powierzchni umywalki, pisuaru, na ścianie lub jako część kolumny prysznicowej. Korpusy kurków są wyjątkowo odporne na intensywną eksploatację w domach, centrach handlowych, hotelach czy na basenach.

Produkt: baterie czasowe serii Q5
Producent: Silfra
Dystrybutor: Madix
Źródło: PointB
Opracowanie: Ela Reiter
18-06-25 11:45:05