X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fototapety pomysłem na odnowienie mieszkania

Jeśli znudziło ci się malowanie pokojów albo wyklejanie nudnych tapet, które nadają się bardziej do domu babci, fototapety są rewelacyjnym pomysłem! I to zarówno do pokoiku dla dziecka, jak i toalety, łazienki, sypialni i jadalni. To takie banalne! Możesz wybrać sobie jakąkolwiek fotkę, wysłać ją do sklepu online i po paru dobach otrzymać wyborne fototapety ze zdjęcia.


Kuchnia, fototapeta dekoracyjna
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Jeżeli nie mamy ulubionego zdjęcia, na witrynach sklepów, które sprzedają fototapety na ścianę, możemy obejrzeć przepastne zbiory wzorów i fotosów. Często propozycji jest aż parę tysięcy. Najpopularniejsze kategorie to natura – flora, fauna, owady, ryby, krajobrazy – urbanistyczne, wyżynne, rustykalne, budowle, ludzie – ulubieni artyści, pisarze, muzycy, sztuka – od starożytnej po współczesną… Nie da się w tym krótkim tekście zliczyć tego bogactwa.

Opracowanie: Pixers
W czasie robienia zamówienia trzeba pamiętać o podaniu dokładnych rozmiarów, które ma mieć nasza fototapeta na ścianę. Przeważająca liczba firm oferuje fototapety na wymiar, dlatego też z naszych barków zejdzie przycinanie i dopasowywanie. Kupując fototapetę, najczęściej otrzymujemy w zestawie instrukcję, jak należy ją nakładać na ścianę i w jaki sposób ją myć.

Na co czekasz?. Najwyższa pora, by odmienić mieszkanie wspaniałymi fototapetami o wysokiej jakości! Pora uszczęśliwić swoje dziecko, dekorując mu pokój dużą podobizną jego ulubionej postaci, pora uszczęśliwić siebie, dekorując sypialnię zapierającymi dech w piersiach widokami z urlopu marzeń!
19-04-14 07:20:02