X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Profesjonalna siłownia domowa

Jeśli posiadamy własny dom świetnym pomysłem jest stworzenie w nim małej siłowni. Zazwyczaj mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie mamy pojęcia co zrobić, w jaki sposób je urządzić. Wstawienie tam maszyn do ćwiczeń jest najlepszym pomysłem. W szczególności jeżeli zależy nam na zbudowaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w obecności innych ludzi jest dla nas ogromnie nieprzyjemna. Wówczas ćwiczenia we własnym mieszkaniu są rozwiązaniem.
ćwiczący mężczyzna
Opracowanie: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
By jak najlepiej wyposażyć domową siłownię, wybrać dobrej klasy sprzęt, należy odwiedzić dobry sklep sportowy. Fachowy sprzedawca z pewnością doradzi nam co kupić. W szczególności gdy już zdecydowaliśmy czy będziemy ćwiczyć tylko konkretne partie mięśni, czy jednak potrzebny będzie sprzęt do budowania wytrzymałości. Sprzęt do siłowni niestety nie należy do najtańszych, ale jeżeli odpowiednio zaplanujemy jej wyposażenie z pewnością nie wydamy ogromnego majątku. Nie decydujmy się na najtańszy sprzęt, warto wydać na starcie trochę więcej na maszyny wyższej klasy. Będziemy przez to mieli pewność, że wystarczą na długo i nie będziemy musieli wymieniać ich już po roku. Wyposażenie siłowni zajmuje nieco czasu. Dobrze jest porównać propozycje paru sklepów i zdecydować się na tę, która jest najlepsza. Zapytajmy o rabaty – wiele sklepów chętnie ich udziela, w szczególności jeśli kupujemy więcej niż jeden przyrząd (np. ławki treningowe, atlasy treningowe i hantle).

Polecamy też

Internetowy sklep z ekologiczną żywnością

warzywa ekologiczne
Opracowanie: Rick Ligthelm
Źródło: http://www.flickr.com
Wciąż mało czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie ciągle przyspiesza i czasem nielekko za nim nadążyć. Jednakże zapanowała moda na slow life i nawrót do natury. Dużo ludzi pragnie mieć możliwość więcej dać rodzinie a zarazem dbać o jej zdrowie. W ten trend szczególnie wpisuje się ekologiczne żywienie. Jak to pogodzić? Odpowiedzią jest ekologiczny sklep internetowy.


Co trzeba kupić? Przede wszystkim atlas do ćwiczeń. Wielu ludziom atlas kojarzy się wyłącznie z ćwiczeniem ramion, a ma on jeszcze wiele innych funkcji. Można ćwiczyć na nim mięśnie nóg, można także mięśnie pleców i brzucha. Wystarczy tylko poszukać w Internecie – odnajdziemy wiele ćwiczeń do wykonania na tym przyrządzie. Są naturalnie różne atlasy treningowe. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie, który poleciłby nam zwracając uwagę na ilość przestrzeni jaką mamy, koszty i naturalnie nasze plany treningowe. Na uwagę zasługują także ławki treningowe, np. . Również pozwalają na ćwiczenia różnych partii mięśni. Przede wszystkim przeznaczone są do budowania mięśni brzucha i grzbietu, ale wykorzystuje się je także do ćwiczenia mięśni klatki piersiowej przy użyciu hantli. Ławka nie zajmuje dużo miejsca, a w razie czego w każdej chwili możemy ją złożyć i postawić gdzieś w kącie. Należy również mieć w siłowni zestaw hantli, może bieżnię – jeśli nie chcemy uprawiać joggingu na wolnym powietrzu, albo orbitreka. Pomyślmy w jaki sposób chcemy pracować nad formą i wtedy zaplanujmy zakupy.

Należy zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną, a domowa siłownia z pewnością nam w tym pomoże.

ekscytujący artykuł? Jeżeli tak, kliknij tu - w najnowszej ofercie (https://www.ladowarki-lublin.pl/) z pewnością wyszukasz coś absorbującego, więc ten materiał powinien okazać się dla Ciebie wartościowy.

Nie wahajmy się więc urządzić jej w domu, jeśli tylko mamy chociaż jedno wolne pomieszczenie.
22-03-13 07:01:10