X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Drzwi wysokich lotów

Drzwi PASSO Alto
Opracowanie: POL-SKONE
Źródło: POL-SKONE
Kolekcja drzwi wewnętrznych PASSO Alto firmy POL-SKONE to propozycja dla osób ceniących sobie wysoki komfort i nietypowy standard. Dzięki nieszablonowemu rozmiarowi, który przewyższa inne drzwi o 20 cm pozwolą realizować imponujące pomysły aranżacyjne.

Nowoczesne budownictwo bazuje na tworzeniu przestrzeni, pozwalających ich mieszkańcom czuć się komfortowo. Przy realizacji takich projektów niezastąpione będą wyższe drzwi, które przyczynią się do optycznego podwyższenia wnętrza. Za sprawą PASSO Alto firmy POL-SKONE uzyskujemy więcej miejsca w przejściu, przez co pomieszczenia wydają się jeszcze bardziej przestronne i otwarte. Wysokie drzwi zostały stworzone z myślą o niestandardowych wnętrzach, łączących funkcjonalność z elegancją.

Elegancja luksusu
Drzwi PASSO Alto
Opracowanie: POL-SKONE
Źródło: POL-SKONE
Charakterystyczna konstrukcja PASSO Alto, wydłużona o 20 cm, to propozycja pozwalająca kreować atmosferę wolności i luksusu w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Drzwi wykonane w systemie bezprzylgowym tworzą jednolitą płaszczyznę, dającą harmonijny efekt wizualny, zaś magnetyczny zamek zapewnia ciche zamykanie drzwi. Dzięki kunsztownemu wykończeniu w postaci forniru, dostępnemu w 9 różnych wybarwieniach lub powierzchni LAMISTONE składającej się z 5 kolorów, będą one stanowić stylową dekorację wnętrza. W ramach kolekcji drzwi PASSO Alto firmy POL-SKONE do wyboru są skrzydła pełne i przeszklone, które pozwolą kontrolować ilość światła wpadającego do naszego salonu, holu czy biura.

Zawsze staną na wysokości zadania
Drzwi PASSO Alto podkreślą ekskluzywny i nowoczesny charakter aranżacji nie tylko dzięki niestandardowym wymiarom skrzydła, lecz również ze względu na jego ciekawy design i duży wybór przeszkleń. Charakterystycznym elementem zdobiącym skrzydła drzwi są szerokie panele, potęgujące efekt dużego skrzydła. Obszerne przeszklenia z matowego białego bądź brązowego szkła doświetlą przestrzeń, kreując otwarty klimat wnętrz. W ofercie dostępne są również przeszklenia wykonane ze szkła hartowanego DECORMAT, w dwóch wersjach kolorystycznych: biel i brąz.
Opracowanie: Katarzyna Konat
20-05-13 07:17:56