X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wielozadaniowy robot kuchenny

roboty wielofunkcyjne
Przed Świętami zawsze mamy dużo spraw do załatwienia a tu dochodzi jeszcze zakup prezentów!

Marka Kenwood pomyślała jednak o osobach, dla których problem stanowi wybór prezentu dla najbliższych wprowadzając na rynek wielozadaniowego robota kuchennego MULTIPRO.

Już na pierwszy rzut oka robot MULTIPRO wyróżnia się swoją pionową formą. Wszystkie dodatkowe akcesoria do robota dołączane są do jednego gniazda obrotów, które umieszczone jest na jego bazie.
Jest to unikalne rozwiązanie zastosowane we wszystkich robotach Kenwood serii MULTIPRO, które nazywa się systemem napędu "Dual Drive System". Oznacza to, że z jednego gniazda można uzyskać zarówno niskie jak i wysokie obroty i może być do niego dołączana cała gama akcesoriów.

Takie rozwiązanie oznacza małe wymiary produktu przy niezmienionej użyteczności i wszechstronności urządzenia, która niezbędna jest przy przygotowywaniu potraw – oznacza to więc maksimum wygody dla użytkownika.
Nowy robot wyposażony jest w mocny silnik 750W, który obsługuje: malakser o pojemności 2.1L z zestawem 3 tarcz do tarcia, szatkowania i krojenia, narzędziami do mieszania i ubijania oraz szklany blender o pojemności 1.2l i szklany młynek – a więc wszystko to, co potrzebne jest do sprawnej pracy w kuchni.

Zdecydowano się na szkło jako materiał wykonania akcesoriów, gdyż jest praktyczniejsze - łatwiej je utrzymać w czystości i nie odbarwia się przy użytkowaniu, czy myciu. Poza tym jest po prostu eleganckie, co tym bardziej sprawia, że robot kuchenny MULTIPRO będzie wspaniałym upominkiem świątecznym.Zestaw uzupełnia wyciskarka do cytrusów.
Całość produktu jest zamknięta w stylowej obudowie ze szczotkowanego aluminium. Nowy robot (stacje zrobotyzowane) może stanowić prawdziwą ozdobę kuchni i świadczyć o zdolnościach kulinarnych i poczuciu smaku właściciela.

Marka Kenwood oferuje szeroki wybór urządzeń ułatwiających pracę związaną z przygotowywaniem potraw, są wśród nich roboty wielofunkcyjne i miksery, czajniki i tostery oraz parowary czy opiekacze do kanapek. Najnowszą kolekcję stanowią produkty z serii kMix, wyróżniające się wyjątkowym designem i stylem, w których prostota spotyka się z funkcjonalnością.

ROBOT KUCHENNY MULTIPRO FP260:
- Moc: 750 W
- Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium
- 2 prędkości oraz funkcja pulsacyjna
- Malakser o pojemności 2.1l z rączką
- Szklany blender o pojemności 1.2 l
- Szklany młynek
- Wyciskarka do cytrusów
- 3 tarcze do tarcia, szatkowania i krojenia
- Wyjmowane ostrze ze stali nierdzewnej
- Końcówki do mieszania i ubijania
- Schowek na przewód - termoaparatura.com.pl -
Źródło: KENWOOD
19-05-10 15:01:02