X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Blendery ręczne z potrójnym ostrzem

blendery ręczne
Opracowanie: Kenwood
Pod koniec tego roku, firma Kenwood wprowadza do oferty całą serię blenderów ręcznych, które zdecydowanie różnią się od wszystkich urządzeń obecnych do tej pory na rynku.

Trzy ostrza, zamiast tradycyjnych dwóch to pierwsza innowacja Kenwood'a, wprowadzona by proces rozdrabniania był szybszy i dokładniejszy. Wydłużony profil ostrzy, sprawia, że obracają się blisko brzegów podstawy, zwiększając , średnio aż o 50%, przestrzeń do miksowania.

Innowacyjny jest także projekt końcówki blendera, który eliminuje zjawisko chlapania czy rozpryskiwania się przygotowywanej potrawy. Mocny, bo aż 700W silnik z łatwością obsługuje całą serię przystawek i doskonale radzi sobie z najcięższymi zadaniami. Dzięki takiej mocy urządzenie może skutecznie obsługiwać cały zestaw przystawek: blender, szeroką końcówkę do miksowania w większych naczyniach oraz ubijaczkę. Komfort obsługi poprawiony został przez wyprofilowany uchwyt - link do strony -, na którym znajduje się poręczny przycisk turbo, maksymalnie zwiększający moc pracy urządzenia. Dłuższy niż tradycyjnie uchwyt pozwala także na korzystanie z blendera w wysokich naczyniach. Zarówno kielich, jak i ostrza blenderów Triblade można myć w zmywarkach.

Blendery Kenwood serii Triblade pozwalają na przygotowanie jedwabistych sosów, zup-puree czy szybkich dipów i sorbetów. Są niezastąpione, gdy potrzeba od ręki uzyskać jednolity, gładki przecier lub krem. Wyśmienicie nadają się do przygotowywania zupek dla dzieci lub dressingów do sałaty. Blendery serii Triblade dostępne są na rynku w trzech, różnych modelach, które różnią się ilością i rodzajami dodatkowych końcówek.

Specyfikacja blenderów Triblade:
- Model podstawowy HB710:
- Moc: 700W
- 3 ostrza ze stali nierdzewnej
- 1 prędkość z przyciskiem "turbo"
- Ostrze ze stali nierdzewnej
- Kielich o poj. 0.75L z rączką
- Plastikowa końcówka do miksowania

Model HB713 dodatkowo posiada szeroką końcówkę do miksowania w dużych naczyniach. Najwyższy model - blender Triblade HB714 posiada metalową, nie plastikową, końcówkę do miksowania, szeroką końcówkę do miksowania w dużych naczyniach oraz trzepaczkę w zestawie.

Więcej informacji na stronie
19-02-06 07:17:04