X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wspaniały światgadżetów lego.

Gros z nas w wieku dziecięcym marzyło o komplecie klocków lego. Aspiracją wielu dzieci jest skonstruowanie wspaniałych twierdz, a nawet miast z lego. Asortyment lego jest bardzo różnorodny, istnieją nawet charakterystyczne figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw pragnieniom, uskuteczniając nie tylko na budowanie miast, ale i wehikułów w nich poruszających się (cysterny, samoloty, statki itp.). Można również zaplanować samemu lotnisko bądź nawet zainscenizować pełen brawury pościg policyjny. Z Lego city poczujesz się jak architekt.

Cudowny świat klocków lego dino pozwala na przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można zobaczyć wielkiego tyranozaura. Czy w nasze pułapki spadnie sam triceratops bądź czy porwać pteranodona zależy tylko od granicy naszej wyobraźni. Jako łowca dinozaurów posiadasz pojazd terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Zestaw wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego. Nie wolno zapominać o konstrukcji kwatery głównej obrony w razie szturmu drapieżnych i dzikich dinozaurów!

Dzięki lego ninjago można wcielić się w bojowych bohaterów takich jak Ninja Kai, Jay, Cole i Zane, znających perfekcyjnie starożytną sztukę walki Spinjitzu. Trzeba ocalić świat przed złym charakterem Lordem Garmadonem, pragnącego zniszczyć doszczętnie całą ziemię. Pomocnikami lorda są srogie szkieletory. Nie wolno zapomnieć również o kąśliwych wężach. Bohaterskie zdarzenia postaci lego ninjago zostaną na zawsze zapisane w dziejach świata.

Twórcy lego nie zapomnieli przede wszystkim o dziewczynkach. Lego friends zostało stworzone właśnie z myślą o nich. Lalki Mia, Stephanie, Olivia, Andrea czy Emma to piękne, młode damy, które wspólnymi pomysłami mogą skonstruować i otworzyć z sukcesem mała kawiarenkę, salon piękności czy zakład weterynaryjny. Dziewczynki są tak ambitne, że skonstruowanie domku na drzewie czy pięknego kabriolet to dla nich pestka. Lego od lat rozwijają improwizację dzieci poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Tymi klockami nie bawią się tylko najmłodsi, lego cieszy się wzięciem nawet wśród dorosłych. Wielu do dziś zastanawia się nad unikatowością i popularnością tych zabawek. Jedno jest jednak pewne: dzięki lego z wielką upodobaniem wraca się do szczenięcych lat.


Polecamy też

Producenci zabawek dla dzieci

Zabawki, zabawa
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Zabawki dla najmłodszych to dziś gigantyczny przemysł. Pełne regały wszelkiego typu rzeczy, ogromny wybór, wszelkiego typu barwy, materiały. Dystrybutorzy zabawek ścigają się w wypuszczaniu nowszych o wiele lepszych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspomagać rozwój przedmiotów koniecznych dla każdego dziecka.
Źródło: Krainazabawy.pl
18-07-04 07:09:03