X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Działania rehabilitacyjne

Rehabilitacja to skomplikowane działanie. Prowadząc rehabilitację należy zadbać o mnóstwo rzeczy na raz, aby finalny efekt okazał się zgodny z zamierzeniami. Rzecz jasna dużo zależy od tego, jakie są przyczyny samej rehabilitacji, jednak generalnie wiele działań jest powtarzalna przy różnych rodzajach działań rehabilitacyjnych.Niezwykle ważnym elementem rehabilitacji jest masaż. W prowadzeniu prawidłowego masażu niezwykle pomocne jest krzesło do masażu.

Polecamy też

Innowacja w walce o smukłą sylwetkę

Innowacja w walce o smukłą sylwetkę
Opracowanie: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
VaCavite to innowacyjna metoda modelowania sylwetki. Urządzenie, dzięki zastosowaniu zogniskowanych ultradźwięków i vacuum, skuteczniej niweluje nadprogramowe centymetry. Sylwetka odzyskuje lekkość i proporcje, a skóra staje się napięta i gładka – vacuum przyspiesza drenaż zalegających odpadów przemiany materii.


Zdrowie kobiety
Opracowanie: jerine / http://www.flickr.com


Przyrząd ten jest ceniony przez wielu fizjoterapeutów na całym świecie, zwłaszcza podczas masażu do kręgosłupa oraz innych partii pleców. Zastosowanie w masażu ma również stół do rehabilitacji, który jest narzędziem bardzo uniwersalnym. Stół do rehabilitacji używany może być zarówno do prowadzenia rehabilitacji, jak i masażu właśnie.

Bardzo przydatna w masażu prowadzonym podczas rehabilitacji jest też wanna z hydromasażem. Wanna z funkcją hydromasażu ma mnóstwo właściwości, jakie okazują się mieć ogromny wpływ na efekty prowadzonej rehabilitacji. To urządzenie redukuje bóle pleców i stawów, a także ma niemały wpływ na spalanie cellulitu oraz ujędrnianie skóry. Będąc już przy cellulicie trzeba powiedzieć, iż niestety dużo osób przystępuje do rehabilitacji z nadwagą, której zwalczenie też jest w takim wypadku jednym z celów rehabilitacji > polub ten adres http://artemed.pl. Pomocnym urządzeniem w takim przypadku okazuje się aparat do odchudzania. Ten przyrząd pozwala efektywnie redukować tkankę tłuszczową bez jakichkolwiek efektów ubocznych. W połączeniu z masażami redukcja dużych ilości tkanki tłuszczowej przywraca prawidłową sylwetkę i pozwala cieszyć się lekkością.
Opracowanie: G.S.
21-10-09 07:02:16