X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Designerski apartament - alternatywa dla hoetlu

Salon, BB Magnolia Apartments
Opracowanie: B&B Magnolia Apartments
Źródło: B&B Magnolia Apartments
B&B Magnolia Apartments to kompleks designerskich apartamentów w formacie bed&breakfast, które otwarto w miejscowości Lesznowola. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie osiedla Magnolia skąd odziedziczyła nazwę.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują krótkoterminowych noclegów oddalonych od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dobrze skomunikowanej lokalizacji – zarówno z lotniskiem jak i centrum miasta.

Salon, BB Magnolia Apartments
Opracowanie: BB Magnolia Apartments
Źródło: BB Magnolia Apartments
B&B Magnolia Apartments to 9 apartamentów różnych rozmiarów, niejako dopasowanych do indywidualnych potrzeb gości. Teren wokół budynku otoczony jest dużą ilością zieleni, wyposażony w udogodnienia dla najmłodszych i chroniony. Osoby, które planują zatrzymać się na dłużej otrzymają bezpłatny transfer do i z lotniska.

Niewątpliwą zaletą kompleksu jest niebanalna architektura. Budynek został zaprojektowany przez projektantów z Wielkiej Brytanii. Aranżacja wnętrz utrzymana jest w stylu minimalistycznym. Meble, kolorystyka i dodatki charakteryzuje prosta, nowoczesna forma.

Kuchnia, BB Magnolia Apartments
Opracowanie: BB Magnolia Apartments
Źródło: BB Magnolia Apartments
Rozwiązania typu bed&breakfast powoli zaczynają tworzyć kolejny segment na rynku real-estate. Krótkoterminowy wynajem autonomicznych powierzchni mieszkalnych, w pełni wyposażonych i zorientowanych na turystów indywidualnych i biznesowych generuje dobre wyniki finansowe. Wypełnia to czasowe zastoje na rynku, gdyż siłą napędową popytu są tu trendy turystyczne. – komentuje Martin Gutaj – Prezes Magnolia Polska.
Źródło: Kostrzewa PR
Opracowanie: Piotr Szuszkiewicz
18-11-07 07:15:01