X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Stylowe, włoskie meble, czyli Ditre Italia

Włoska marka meblarska, Ditre Italia, trafiła już do sprzedaży w salonach Max-Fliz, w Krakowie i we Wrocławiu.

Ditre Italia, to marka z wyższej półki. Włoskie meble od lat znajdują uznanie na najważniejszych branżowych targach meblarskich w Mediolanie. To właśnie tam została zaprezentowana najnowsza kolekcja Design i Modern. Produkty wpisują się doskonale w nowoczesne trendy wnętrzarskie, a także wyznaczają nowe kierunki.
Salon, narożnik Deva
Opracowanie: Dire Italia
Źródło: Max-Fliz

Osobisty styl
Produkty łączą w sobie doskonale dobrane proporcje, z tradycja z innowacyjnością. Efektem są ponadczasowe kształty mebli wypoczynkowych, które się nie zestarzeją. Konstrukcję stanowią płaskie platformy wsparte na cienkich nogach z drewna lub stali. Całość dopełniają grube, wygodne poduchy, wypełnione kaczym puchem.
Salon, narożnik Kris
Opracowanie: Dire Italia
Źródło: Max-Fliz

- Ditre Italia specjalizuje się głównie w meblach wypoczynkowych, choć w ofercie producenta można znaleźć także łóżka. Jeśli chodzi o wykończenie mebli, klient może przebierać w dostępnych rodzajach tkanin i skór. W praktyce każdy mebel może być dowolnie wykończony, co pozwala na jego daleko idącą personalizację. Można zatem z sofy czy narożnika uczynić główny stylistyczny akcent wnętrza – mówi Bartłomiej Zbiegień z Max-Fliz.
Salon, meble wypoczynkowe Dune
Opracowanie: Dire Italia
Źródło: Max-Fliz

Jakość i wygoda
Meble Ditre Italia są nie tylko piękne, ale także funkcjonalne, wygodne i wykonane według najwyższych standardów. Jakość produktów wynika z wieloletniego doświadczenia, sięgającego połowy lat siedemdziesiątych, kiedy to bracia De Marchi, którzy po dzień dzisiejszy są udziałowcami firmy, rozpoczęli produkcję komponentów dla innych marek. Zbierane w ten sposób doświadczenie zaowocowało powstaniem pierwszego katalogu i dystrybucją na rynku włoskim od 1985 roku.
Salon, meble wypoczynkowe Dune
Opracowanie: Dire Italia
Źródło: Max-Fliz

Jakość wykonania i funkcjonalność wynikają należą do zasadniczych punktów strategii firmy, która koncentruje swoje wysiłki na rozpoznaniu potrzeb klientów i adaptowaniu do nich swoich produktów.

- Takie spójne połączenie jakości, designu i funkcjonalności pozwoliło na zdobycie czołowej pozycji na niezwykle konkurencyjnym rynku włoskim i 50% udziałem eksportu w obrotach firmy. Dziś za naszym pośrednictwem meble te trafiają także klientów w południowej Polsce – mówi specjalista Max-Fliz.

W salonach Max-Fliz na własne oczy można zobaczyć wybrane modele z kolekcji Design i Modern oraz zamówić dowolny mebel z katalogu Ditre Italia.
Opracowanie: Patryk Gut
18-07-04 10:10:07