X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Drużyna Big Star w koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012

Drużyna Big Star  w  koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012
Opracowanie: Big Star
Źródło: Big Star
W tym roku czerwiec będzie letnim miesiącem wyjątkowo mocno rozpalonym sportowymi emocjami. Temperatura wzrośnie, a futbolowa gorączka związana z Euro 2012 ogarnie nie tylko fanów piłki nożnej. Dlatego już teraz warto zacząć przygotowania i pomyśleć o tym, co założyć podczas Mistrzostw. Big Star przygotował swoje podpowiedzi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kibiców, marka Big Star przygotowała specjalną kolekcję damskich i męskich koszulek z flagami państw, których drużyny staną do walki o podium mistrza. Każdy może mieć odpowiedni t-shirt, w którym będzie dopingować swoją ulubioną drużynę w jej narodowych barwach. Kibice mogą wybierać które państwo wyróżnią flagą na swoim t-shircie. W ofercie Big Star następujące państwa: Włochy, Anglia, Niemcy, Rosja, Francja, Słowacja, Hiszpania, Ukraina i oczywiście Polska.   

Drużyna Big Star  w  koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012
Opracowanie: Big Star
Źródło: Big Star
Jako pierwsi w koszulkach Big Star wystąpili światowej sławy modele: Francisco Lachowski, Brazylijczyk z polskimi korzeniami zajmujący prestiżowe, 16. miejsce w rankingu najlepszych modeli świata i francuz Willy Cartier muza Jean Paul Gaultier i gwiazda kampanii Givenchy, oraz najpopularniejsi na świecie bliźniacy - Jonathan & Kevin. Damską wersję prezentuje nie mniej popularna Patrycja Gardygajło – twarz marki Jil Sander, Moschino i Dolce & Gabbana oraz wschodzące gwiazdy modelingu: Patrycja Walczak i Małgosia Piernik.
 
Na emocje sięgające zenitu podczas piłkarskiej rywalizacji marka proponuje zabawne antystresy w kształcie mini koszulek - również z flagami. Wystartowała również specjalna aplikacja na facebooku Big Star, podpowiadająca jak dobrze przygotować się do kibicowania. 
Źródło: BIG STAR
Opracowanie: Marketing BIG STAR
18-11-24 07:14:03