X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Aloes i kora dębu w trosce o ochronę i pielęgnację

Aloes i kora dębu w trosce o ochronę i pielęgnację
Opracowanie: Venus
Źródło: Venus
W ofercie marki Venus pojawiły się dwa nowe produkty przeznaczone do higieny intymnej. Żel z wyciągiem z aloesu nawilża, łagodzi i działa przeciwzapalnie. Drugi produkt zawiera ekstrakt z kory dębu, który w sposób szczególny chroni przed infekcjami i łagodzi stany zapalne.

Nawilżający i łagodzący
Żel do higieny intymnej z ekstraktem z aloesu
Stosowanie zwykłych żeli pod prysznic czy mydła może zaburzać naturalny odczyn miejsc intymnych, czasami powodując podrażnienia. Dlatego lekarze ginekolodzy polecają stosowanie żeli i emulsji do higieny intymnej, które nie tylko pielęgnują, ale także dbają o zachowanie odpowiedniego pH. Łagodny żel do higieny intymnej Venus zawierający naturalny składnik – wyciąg z aloesu, który doskonale odświeża i nawilża, a dodatkowo działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia. Drugi czynnik aktywny produktu - pałeczki kwasu mlekoweg wspomagają naturalną równowagę pH okolic intymnych, chroniąc przed rozwojem infekcji. Produkt opracowany został z myślą o codziennej pielęgnacji.
Sugerowana cena detaliczna: ok. 7 zł
Pojemność: 500 ml

Regenerujący i przeciwzapalny
Żel do higieny intymnej z korą dębu
Kobiety aktywne oraz te, które często korzystają z basenu powinny mieć „pod ręką” żel do higieny intymnej z ekstraktem z kory dębu. To produkt, który łagodzi podrażnienia okolic intymnych i przyspiesza gojenie. Delikatna konsystencja żelu i regenerujące działanie wyciągu roślinnego szybko przyniosą ulgę. Wyciąg z kory dębu ma silne właściwości ściągające, co przyspiesza leczenie istniejących już stanów zapalnych. Drugi składnik aktywny - pałeczki kwasu mlekowego - wspomagają naturalną równowagę pH okolic intymnych, chroniąc przed rozwojem infekcji. Łagodny i naturalny skład żelu został przygotowany specjalnie z myślą o paniach narażonych na częste stany zapalne i podrażnienia miejsc intymnych. Stosując żel w codziennej pielęgnacji zapewnią sobie właściwą ochronę przed nawracającymi, przykrymi dolegliwościami.
Sugerowana cena detaliczna: ok. 7 zł
Pojemność: 500 ml
Źródło: Best Brands PR
Opracowanie: Monika Apitz
18-09-11 07:12:04