X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nawigacje do zadań specjalnych

GPS
Najnowsze nawigacje firmy Garmin - Colorado 300 GP i Edge 705, dostępne w sieci sklepów Vobis, stworzone zostały z myślą o miłośnikach górskich wędrówek i rowerowych wypraw. Dzięki nim, nawet w najtrudniejszym terenie zawsze odnajdziesz drogę do celu.

Świetna pogoda i wolny czas zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. By jednak nie zgubić się na nieznanym terenie potrzebna jest dobra nawigacja. Musi być wytrzymała i mobilna, tak by noszenie jej ze sobą lub przymocowanie do roweru, nie utrudniało wyprawy. W ofercie Vobis dostępne są już najnowsze urządzenia nawigacyjne marki Garmin, które stworzone zostały dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Garmin Colorado 300 GP to najbardziej rozbudowany model nawigacji z segmentu Outdoor. Przeznaczony jest do zastosowań ekstremalnych. Cechuje go bardzo duża odporność - zarówno na wodę (posiada niemal najwyższą klasę wodoszczelności - IPX7), zmieniające się temperatury jak i na wstrząsy. Urządzenie jest stworzone do korzystania na świeżym powietrzu - można trzymać je w ręce, przymocować do plecaka w czasie wspinaczki czy też do kierownicy podczas jazdy na rowerze. Dzięki specjalnym uchwytom istnieje również możliwość korzystania z niego jako nawigacji samochodowej.

Colorado 300 GP obsługuje mapy drogowe, topograficzne, a nawet morskie pozwalając na sprawną nawigację niemal w każdym miejscu. Zawiera wbudowaną bazową mapę świata z graficznym odwzorowaniem rzeźby terenu, co pozwala na łatwiejsze interpretowanie map, a także bardzo dokładną GPMapę Polski.

Garmin Edge 705 stworzony z myślą o rowerzystach. Jest to urządzenie, należące do segmentu Fitness, łączy w sobie nie tylko nawigację, ale także licznik rowerowy i monitor pracy serca.

Nawigacja ta posiada możliwość wyświetlania map topograficznych i drogowych, a funkcje GPS pozwalają na rejestrację trasy przejazdu, nawigacje od punktu do punktu oraz zakręt po zakręcie (tzw. funkcja autorouting). Wyposażona w wysokiej czułości moduł GPS zapewnia możliwość ustalenia pozycji użytkownika nawet w gęstym lesie i przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Natomiast funkcja licznika rowerowego pozwala na dokładne określenie prędkości z jaką się jedzie czy tez długości pokonanego dystansu.

Nawigacje Garmin Colorado 300 GP oraz Garmin Edge 705 dostępne są w sieci sklepów Vobis oraz w sklepie internetowym
21-10-10 07:01:08