X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wielkie grillowanie

lodówki
Opracowanie: www.Future-Toys.pl
Piękne wiosenne weekendy skłaniają wszystkich do spędzania czasu na łonie natury. Jedni wykorzystują słoneczne dni na wyprawy rowerowe, spływy kajakowe czy choćby długie spacery z psem. Inni wolą rozkoszować się mniej dynamicznym wypoczynkiem i urządzają spotkania ze znajomymi przy grillu. Taka forma spędzania wolnego czasu już na dobre zagościła w naszym kraju.

W parkach miejskich, w ogródkach, na działkach aż roi się od grillujących.
Do najczęstszych przysmaków serwowanych z grilla należą kiełbaski, karkówka, kaszanka oraz szaszłyki. Sposobów przyrządzania jest tyle, ile grillujących. Do soczystych mięs często podawane są sałatki z nowalijek. Dopełnieniem wszystkiego jest...zimne piwo. I tu czasami pojawia się problem. Jak w upalny dzień schłodzić złocisty napój?

W sklepie można zaopatrzyć się w takie prezenty jak zdalnie sterowana lodówka na piwo. Nie dość, że rewelacyjne schłodzi nawet 12 butelek piwa, to jeszcze nie trzeba za nią biegać. Jednym przyciskiem pilota przywołujemy urządzenie do siebie. Nikt z Waszych grillujących znajomych nie będzie musiał mieć etatu "barmanki".
głośnik
Skoro mamy już pyszne jedzenie i piwo to brakuje jeszcze muzyki. Jeśli w Waszej paczce nie ma żadnego muzyka amatora, sympatycznie fałszującego piosenki Beatelsów, doskonałym rozwiązaniem będzie Rockowy głośnik Mp3. Urządzenie podłącza się do odtwarzacza mp3 i tym sposobem grillowanie upływa przy ulubionej muzyce. Z gadżetu szczególnie ucieszą się fani mocnych brzmień.

Czas przy grillowaniu mija niesłychanie szybko. Wraz z nadejściem zmroku zwykle wracacie do domu, gdyż już nie widać czy kiełbaska na ruszcie jest upieczona czy już przypalona. Ale i na ten problem znalazło się rozwiązanie w sklepie Future-Toys. Latarnie na baterie słoneczne ładują się w energię w ciągu całego dnia. Gdy tylko zrobi się ciemno wybuchają feerią kolorów. Tym samym oświetlają nam grilla, dzięki czemu majówka może trwać do późnych godzin nocnych.

Gdybyś chciał zrobić swoim znajomym niegroźnego psikusa możesz uruchomić irytującego komara incognito. Jest to niewielkie urządzenie działające w ciemności, emitujące odgłosy bzyczenia komara. Uporczywe dźwięki mogą wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej spokojną osobę. Taki niewinny żart może być świetnym zakończeniem miłego, leniwego dnia na łonie natury.
22-03-04 07:01:05