X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bezcenna harmonia w sypialni

Sypialnia to azyl, miejsce w którym szukamy spokoju i ukojenia. Aby osiągnąć efekt oderwania od spraw życia codziennego nie wystarczy miękka poduszka oraz dobrze dobrany materac. Ład i harmonia we wnętrzu są niezbędne, by oddać się kompletnemu, pełnemu relaksowi.

Niepościelone łóżko, rozrzucone ubrania, kubek po kawie, a wokół sterta książek i prasy – każdemu z nas zdarzyło się odpuścić codzienne porządki na rzecz innych, chwilowo ważniejszych spraw. Jednak nieład ściga nas na każdym kroku, powodując niepokój i rozdrażnienie. O ileż trudniej skupić się na czytaniu, nauce czy jakiejkolwiek innej czynności wymagającej intelektualnej aktywności, gdy wokół nas panuje nieporządek! Równie trudno osiągnąć wtedy odprężenie. Dlatego warto postawić kilka niezbędnych tricków, niewymagających i ekspresowych, które sprawią, że pomieszczenie, w którym relaksujemy się będzie koiło również swoim harmonijnym wystrojem. Jednym z istotniejszych jest na pewno dobra jakościowo i obszerna narzuta na łóżko, która jak za dotknięciem magiczną różdżką, zamieni poranny rozgardiasz w królestwo ładu i estetyki.

Pasiasta narzuta Antilo
Opracowanie: Calvado
Źródło: Calvado
Piękna symbioza czerni i bieli
Miks białego z czarnym jest rozwiązaniem nieustająco modnym, a jednocześnie bardzo uniwersalnym. Intensywnie eksploatowany w minimalistycznym dizajnie skandynawskim świetnie zagra w każdym wnętrzu wzorowanym na projektach naszych sąsiadów z północy. Ale nie tylko – stonuje rozpasanie kolorystyczne lub delikatnie ożywi nazbyt monochromatyczną aranżację.

London calling!
Motyw flagi brytyjskiej to rzecz supermodna we wzornictwie domowych tekstyliów. Doskonale wpisze się zarówno w stylistykę pokoju dziecięcego,
Narzuta Yellow Cab
Opracowanie: Calvado
Źródło: Calvado
młodzieżowego, jak i sypialnię dorosłych, uwielbiających dobry,współczesny dizajn. Nowocześnie, świeżo i z delikatną nutą nostalgii za pięknym, wietrznym Londynem.
.
Elegancka szarość
Szarość niesłusznie bywa uznawana za kolor ponury i nijaki. Trendy wnętrzarskie są tymczasem zgodne: szarości są bardzo na topie.
Bynajmniej nie bezpodstawnie. To barwa ponadczasowa, uniwersalna i neutralna. A przede wszystkim bardzo efektowna. Stonuje, uspokoi, wniesie harmonię i sznyt skromnej, powściągliwej, elegancji.
Źródło: Calvado.pl
Opracowanie: Calvado.pl
18-07-12 03:31:02