X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Idzie wiosna!- zrzuć zbędne kilogramy

Dla wszystkich, którzy chcą powitać wiosnę w znakomitej kondycji firma Laboratoria Natury przygotowała zestaw suplementów diety, które pomogą pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i pozwolą cieszyć się wiosną bez żadnych przeszkód.

ALOES LIVE ODCHUDZANIE
suplementy diety
Opracowanie: Laboratoria Natury
Gdy nawet najbardziej rygorystyczna dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów, może to oznaczać problemy ze spowolnioną przemianą materii. W takim przypadku pomocny będzie Aloes Live Odchudzanie, który znacząco wspomaga organizm podczas diet odchudzających. Podstawowym składnikiem preparatu jest czysty miąższ aloesowy, który nie tylko reguluje zaburzenia pracy jelit oraz prawidłowe wchłanianie witamin i minerałów, ale także niweluje dolegliwości wrzodowe.

Zawarty w produkcie wyciąg z gorzkiej pomarańczy zawierający synefrynę aktywizuje termogenezę, dzięki czemu wywiera korzystny wpływ na sylwetkę poprzez stymulowanie metabolizmu tłuszczów zapasowych, które są natychmiast przetwarzane na energię. Ponadto gorzka pomarańcza ułatwia tworzenie beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Podobnie działają zawarte w preparacie probiotyki, które regulują motorykę przewodu pokarmowego (niwelując biegunki czy zaparcia), przywracają równowagę mikroflory jelitowej oraz umożliwiają eliminację toksyn z organizmu i zwiększają wchłanianie witamin głównie z grupy B oraz substancji mineralnych, szczególnie wapnia. Aloes live odchudzanie wpływa również na utrzymanie homeostazy glukozy (stan równowagi glukozy we krwi) dzięki czemu nie pojawia się uczucie głodu, co sprzyja odchudzaniu.

Sposób użycia: 50 ml (5 łyżek) dziennie
Pojemność: 500 ml
Cena: ok. 29 PLN

CHITOFIT 700 FORTE
suplementy diety
Gdy nie potrafimy odmówić sobie tradycyjnych i niestety tłustych potraw, ale zależy nam na utracie zbędnych kilogramów doskonałym rozwiązaniem będzie Chitofit 700 FORTE firmy Laboratoria Natury. Produkt posiada zdolność wychwytywania i wiązania tłuszczów dostarczanych organizmowi podczas jedzenia. Zapobiega ich przyswajaniu i odkładaniu. Pęczniejąc w żołądku zmniejsza apetyt i wywołuje dodatkowo uczucie sytości, dzięki czemu następuje zmniejszenie uczucia głodu, a tym samym ograniczenie ilości spożywanych pokarmów i kalorii. Głównym składnikiem produktu jest wyciąg z kaktusa Nopal, który posiada zdolność wychwytywania i wiązania tłuszczów oraz węglowodanów dostarczanych organizmowi wraz z pożywieniem. Nopal wpływa pozytywnie na cały organizm: działa antyoksydacyjnie, reguluje poziom cukru we krwi, zmniejsza poziom cholesterolu, oczyszcza jelita zmniejsza powstawanie cellulitu oraz przeciwdziała nadmiernej retencji płynów. Jest bogaty w wiele witamin i składników mineralnych oraz stanowi cenne źródło błonnika.

Sposób użycia: 1 – 2 tabletki dziennie w trakcie posiłku
Pojemność: 60 tabletek
Cena: ok. 20 PLN (nowa niższa cena!)

FASOLAMINA FORTE
suplementy diety
Suplement neutralizuje enzymy odpowiedzialne za rozkład skrobi przez co zapobiega odkładaniu tłuszczu i umożliwia szybszą utratę zbędnych kilogramów. Jego głównym składnikiem jest wyciąg z nasion fasoli zwykłej, który działa jako skuteczny neutralizator skrobi. Blokując alfa amylazę – enzym odpowiedzialny za trawienie skrobi zawartej m.in. w takich produktach jak ziemniaki, pieczywo, makaron, pierogi, naleśniki, ryż czy kukurydza zapobiega rozkładowi skrobi, która tym samym nie ulega trawieniu i przyswojeniu w organizmie lecz zostaje wydalona w niestrawionej postaci poza ustrój.

W taki sposób organizm otrzymuje mniejszą ilość energii, dzięki czemu nie dochodzi do powstania nadwyżek energetycznych przekształcanych w tkankę tłuszczową. Produkt wpływa także na utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi, zapobiegając nagłym wahaniom poziomu glukozy, powodującym powstawanie uczucia głodu po jedzeniu. Dodatkowo Fasolamina Forte wzbogacona jest dodatkiem Bioperine ®, czyli opatentowanej formy ekstraktu pieprzu czarnego, która wydatnie wpływa na jakość trawienia pokarmu. Dzięki takiej kompozycji składników już 2 kapsułki fasolaminy mogą zneutralizować ok. 2200 kcal pochodzących ze skrobi co jest równowartością ok. 1 bochenka chleba czy ok. 0, 5 kg makaronu

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem
Pojemność: 30 kapsułek
Cena: ok. 30 PLN
19-11-16 07:07:04