X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Piąte koło u wozu!

Czy wiesz do czego służy piąte koło w Twoim aucie? Jeśli tak, to z pewnością potrafisz wymienić uszkodzone koło w samochodzie! Podziel się swoją wiedzą z amatorami czterech kółek i krok po kroku opisz proces wymiany koła. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!

Uczestnik konkursu ma za zadanie opisać w kreatywny sposób proces wymiany koła na zapasowe tak, by był on zrozumiały dla każdego laika. Odpowiedzi należy wysyłać na adres . Konkurs zakończy się 8. maja w samo południe.

Odjedź z nagrodami!
Główną nagrodą w konkursie jest bezpłatna wymiana opon w wybranym serwisie dostępnym na stronie Zwycięzca otrzyma także bezrękawnik softshellowy firmy 4F i przewodnik firmy Michelin po jednym z miast Europy. Eleganckie zestawy pióro i długopis, a także przewodniki Michelin otrzyma także 10 wyróżnionych w konkursie osób.

Zmień opony za pomocą myszki!
Serwis powstał w odpowiedzi na potrzeby kierowców, którzy nie chcą tracić czasu w kolejkach do warsztatów wulkanizacyjnych i mają dosyć żmudnego poszukiwania najbliższego serwisu oponiarskiego. Aplikacja dostępna na stronie internetowej umożliwia szybkie wyszukanie i rezerwację dogodnego terminu w najbliższym serwisie, który odpowiada klientowi.

Więcej informacji o konkursie:


Konkurs WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl
Źródło: WymianaOpon.pl
Opracowanie: WymianaOpon.pl
18-07-12 03:45:02