X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gdzie znaleźć firmę tworzącą oprogramowanie

Elektronika ewoluowała na tyle, jak żaden człowiek jeszcze kilka lat wcześniej nie przypuszczał. Jest wszechobecna, trudno się bez niej obyć. spekulowano dekadę wstecz o niedrogich, wydajnych komputerach o wielkości książki, wydawało się marzeniami i czymś całkiem niepojętym. Dziś wszakże zupełnie normalny jest widok kogoś spacerującego ulicą z urządzeniem wielkości dłoni, na którym coś chwilę czyta, po czym kończy, wywołuje jakąś funkcję i zaczyna prowadzić przez urządzenie z kimś dialog.

Polecamy też

Gorący trend na nadchodzące lato – kombinezon!

Gorący trend na nadchodzące lato – kombinezon!
Opracowanie: New April
Źródło: New April
Kombinezony wracają do łask! Dawniej popularne były głównie te z jeansu, dzisiaj stawiamy na kolor i niebanalny fason. Kombinezon w nowej odsłonie zaskakuje formą: pojawiają się odważne z odsłoniętymi plecami, seksowne w całości uszyte z koronki czy te bardziej „miejskie” w intensywnych, nawet neonowych barwach lub z kwiatowymi wzorami. Kombinezony pokochały gwiazdy, które coraz częściej wybierają je na czerwony dywan zamiast koktajlowych sukienek. Koncept modowy New April przygotował w swojej ofercie kilka wzorów: od tych wieczorowych po dzienne.


http://jojomobile.eu/oferta
Jednym z rewolucjonistów była firma Apple, rewolucjonizująca rynek elektroniki łeb w łeb z Microsoftem. Jednak gdy Microsoft jest zamożniejszą, skuteczniej działającą firmą o większym majątku, to Apple wprowadził na rynek mnóstwo wizjonerskich produktów, których kluczem do sukcesu była wytworność, design i użytkowość. A świętej pamięci Steve Jobs był równie silnym i charyzmatycznym prezesem, co Bill Gates.

Jednym z rewolucyjnych i niezwykle skłaniającym konkurentów do postępu urządzeń, był iPhone. Następny po iPodach, stosunkowo prostych playerach muzyki, jakie jako pierwsze wyposażone były w dyski twarde, produkt, który przekonał funkcjonalnością, bo oprócz interesujących funkcji rozrywkowych, umożliwiał połączenia telefoniczne. Tu rozpoczął się przełom, bo pierwszy z iPhone'ów stał się rewelacyjnym urządzeniem nie tylko do telefonowania i wysyłania smsów, ale też do połączeń przez sieć, do wykorzystania znakomitego akcelerometru do gier i innych form rozrywki, do funkcjonalnych programów umożliwiających bezpośredni dostęp do ważnych domen internetowych...

Dlatego każdy poważny software house, czyli spółka opierająca swoje istnienie na rozwoju i tworzeniu aplikacji, wprowadza na rynek aplikacje kompatybilne z elektroniką z jabłkiem. Microsoft jednak nie czeka i również doskonali systemy na urządzenia przenośne - więcej szczegółów -. Tworzenie aplikacji na Windows Phone, czyli przykładowy z takich systemów, jest jednakowo niezbędne. Użytkowanie przenośnych tabletów jest na tyle popularne, że czy to tablet, czy telefon Apple'a czy sprzęt z logo Microsoftu, musi potrafić prawie wszystko, od telefonowania, przesyłania maili i wiadomości, po wstępną obróbkę obrazów, prezentacje filmów, fotografowanie... i wiele, wiele innych.
Opracowanie: S.D.
17-12-11 16:02:13