X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gdzie znaleźć firmę tworzącą oprogramowanie

Elektronika ewoluowała na tyle, jak żaden człowiek jeszcze kilka lat wcześniej nie przypuszczał. Jest wszechobecna, trudno się bez niej obyć. spekulowano dekadę wstecz o niedrogich, wydajnych komputerach o wielkości książki, wydawało się marzeniami i czymś całkiem niepojętym. Dziś wszakże zupełnie normalny jest widok kogoś spacerującego ulicą z urządzeniem wielkości dłoni, na którym coś chwilę czyta, po czym kończy, wywołuje jakąś funkcję i zaczyna prowadzić przez urządzenie z kimś dialog.

Polecamy też

Dostojeństwo królewskiego burgundu

garnki
Opracowanie: Riess
Źródło: Riess
Królewskość naczyń nie przejawia się w cenie, ale w technologii, za sprawą której powstały. Bo to właśnie nowoczesne, bezpieczne dla zdrowia technologie pozwolą gotować całymi latami takie potrawy, które nie tylko zauroczą smakiem i aromatem, ale i natchną do lepszego, pełnego przygód życia. Pozwolą, co najważniejsze, być zdrowym całymi latami.

Na tym właśnie polega królewskość głęboko burgundowej serii naczyń Rosso austriackiej marki Riess...


http://jojomobile.eu/oferta
Jednym z rewolucjonistów była firma Apple, rewolucjonizująca rynek elektroniki łeb w łeb z Microsoftem. Jednak gdy Microsoft jest zamożniejszą, skuteczniej działającą firmą o większym majątku, to Apple wprowadził na rynek mnóstwo wizjonerskich produktów, których kluczem do sukcesu była wytworność, design i użytkowość. A świętej pamięci Steve Jobs był równie silnym i charyzmatycznym prezesem, co Bill Gates.

Jednym z rewolucyjnych i niezwykle skłaniającym konkurentów do postępu urządzeń, był iPhone. Następny po iPodach, stosunkowo prostych playerach muzyki, jakie jako pierwsze wyposażone były w dyski twarde, produkt, który przekonał funkcjonalnością, bo oprócz interesujących funkcji rozrywkowych, umożliwiał połączenia telefoniczne. Tu rozpoczął się przełom, bo pierwszy z iPhone'ów stał się rewelacyjnym urządzeniem nie tylko do telefonowania i wysyłania smsów, ale też do połączeń przez sieć, do wykorzystania znakomitego akcelerometru do gier i innych form rozrywki, do funkcjonalnych programów umożliwiających bezpośredni dostęp do ważnych domen internetowych...

Dlatego każdy poważny software house, czyli spółka opierająca swoje istnienie na rozwoju i tworzeniu aplikacji, wprowadza na rynek aplikacje kompatybilne z elektroniką z jabłkiem. Microsoft jednak nie czeka i również doskonali systemy na urządzenia przenośne - więcej szczegółów -. Tworzenie aplikacji na Windows Phone, czyli przykładowy z takich systemów, jest jednakowo niezbędne. Użytkowanie przenośnych tabletów jest na tyle popularne, że czy to tablet, czy telefon Apple'a czy sprzęt z logo Microsoftu, musi potrafić prawie wszystko, od telefonowania, przesyłania maili i wiadomości, po wstępną obróbkę obrazów, prezentacje filmów, fotografowanie... i wiele, wiele innych.
Opracowanie: S.D.
17-12-11 16:02:13