X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Poczujesz się jak w grze

symulatory komputerowe
Firma Mindwire wyprodukowała urządzenie, które pozwoli w pełni uczestniczyć w wydarzeniach mających miejsce na ekranie, w trakcie gry. Użytkownik otrzymuje wstrząsy elektryczne o różnym natężeniu, zależne od tego, co dzieje się w wirtualnym świecie.

Mindwire V-5 współpracuje z konsolami najnowszej generacji. Aby zadziałał wystarczy włożyć go do slotu, w którym umieszczamy kontroler. Następnie do różnych części ciała należy przykleić maksymalnie 5 specjalnych czujników, składających się na system. W ten sposób różne części ciała otrzymają odpowiednią dawkę wstrząsów.

Chociaż zapewne nie każdy doceni zalety Mindwire (osoby poniżej 16 roku życia nie mogą korzystać z gadżetu), urządzenie z pewnością pozwala uzyskać zupełnie nowe doznania, w trakcie przemierzania wirtualnych światów.

Technologia, którą wykorzystano przy produkcji gadżetu, została zaprojektowana w celach rehabilitacyjnych. Poziom wstrząsów elektrycznych, wysyłanych przez Mindwire, waha się od silnego, nieprzyjemnego porażenia, po przyjemne mrowienie. System jest zsynchronizowany z wykorzystywaną od lat technologią force feedback, która wprawia w wibracje kontroler, zależnie od wydarzeń na ekranie.

Gadżet kosztuje 99,99L.
Źródło: 4press.pl
18-08-01 14:10:03