X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Harmonia w zgodzie z naturą

Harmonia w zgodzie z naturą
Opracowanie: Dekoria
Źródło: Dekoria
W tym sezonie dużą popularnością cieszą się dodatki i dekoracje inspirowane naturą. Doskonale wpisują się w przytulny wystrój klasycznych wnętrz oraz ocieplają surowy charakter nowoczesnych aranżacji. Dlatego Dekoriaw odpowiedzi na pojawiające się trendy, wprowadziła do sprzedaży kolekcję o nazwie Charlotte.

Umiarkowany styl i inspirowany prostą geometrią design to hit wśród światowych projektantów wnętrz. Wzór nawiązujący do motywu florystycznego doskonale współgra z naturalnymi materiałami i ociepla wystrój pomieszczenia, dzięki czemu czujemy się w domu komfortowo i bezpiecznie.

Harmonia w zgodzie z naturą
Opracowanie: Dekoria
Źródło: Dekoria
Istotną rolę w stworzeniu stylowej aranżacji wnętrza odgrywają kolory, które kształtują przestrzeń, a także wpływają na nasz nastrój i samopoczucie. Brązy i beże uspokajają, a wnętrze nabiera przytulnego charakteru, natomiast żywe i ciepłe kolory (kwiecisty motyw) przełamią jasną, lekko przygaszoną kolorystykę, wprowadzając do pomieszczenia powiew świeżości i radości.

W odpowiedzi na kształtujące się trendy wprowadziła kolekcję Charlotte, którą wyróżnia oryginalny, kwiatowy wzór, inspirowany pastelowymi i akwarelowymi obrazami mistrzów. Charakterystyczny kwiecisty motyw połączony z dopasowanymi kolorystycznie pasami tworzy wysmakowaną i interesującą całość. Tkanina wykonana jest w 100% z bawełny, co podkreśla jej bliskość z naturą. Doskonale prezentuje się w postaci zasłon, rolet, obrusów czy narzut.

Choć przed nami sezon jesień-zima, kwiaty pozostają w modzie. Doskonale uwydatniają charakter wnętrza, nadając mu subtelnego i modnego wyglądu. Podkreślają gustowny wystrój klasycznych wnętrz, a także przełamują surowość współczesnych stylizacji. wystrój (kliknij odnośnik)
Źródło: PR Publicon
Opracowanie: Katarzyna Semkło
19-06-08 07:03:02