X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Cyfrówka z Wi-Fi

aparaty cyfrowe z Wi-Fi
Opracowanie: Panasonic
Aparaty cyfrowe dostępne są w rozmaitych kształtach i rozmiarach, lecz urządzeń wyposażonych w kartę sieci Wi-Fi jest niewiele. Dlatego Lumix TZ50 to interesująca pozycja.

Panasonic Lumix TZ50 pozwala na bezpośrednie przesyłanie fotografii zapisanych w wewnętrznej pamięci aparatu (50MB) lub na karcie SDHC, do komputera lub innych gadżetów łączących się z Wi-Fi. Aparat ma także dostęp do portalu umożliwiającego publikację zdjęć, który należy do Panasonic, gdzie użytkownik otrzymuje darmową przestrzeń dyskową.

Wykonane zdjęcia można obejrzeć na sporym, 3-calowym wyświetlaczu. Ponadto, urządzenie pozwala nagrać film wideo w wysokiej rozdzielczości (maksymalnie 1280 x 720 pikseli), który również można przesłać za pomocą łączności 802.11b/g.

TZ50 wyposażono w matrycę o rozdzielczości 9.1 Mpix oraz 10-krotny zoom optyczny. Dla osób, które cenią automatyczne zestawy opcji, Panasonic przygotował takie funkcje jak "Impreza" lub "Rozgwieżdżone niebo", dzięki którym urządzenie samo dobierze optymalne ustawienia.

Nowy Lumix jak na razie jest dostępny tylko w Japonii, w cenie odpowiadającej 1150 zł.
Źródło: 4press.pl
23-07-11 07:01:07