X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wypromuj się

Nikt chyba nie wątpi w to, że teraz bez dobrego marketingu niełatwo odnieść sukces na rynku. Problem reklamowania jest od dekad przedmiotem analiz rzesz specjalistów na całym świecie. W Polsce znajdziesz mnóstwo fachowców w tej skomplikowanej dziedzinie.
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/
Jeżeli jednak nie planujesz wykładać gotówki na wynajmowany personel, musisz przynajmniej zapamiętać 3 główne środki przekazu, jakie powinno używać twoje przedsiębiorstwo do reklamowania się.

Polecamy też

Reklama na wielkim formacie

Reklama outdoorowa
Opracowanie: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala
Jednym z popularnych sposobów na przydanie klientów określonej marce jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych formatach, wykorzystywane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów wyglądu wielkich metropolii, tak jak neony. billboardy często są wyposażone w lampy, co sprawia, że są widoczne również w nocy. Ten rodzaj reklamy bywa niezwykle skuteczny, ze względu na wymiary.


Billboardy ciągle posiadają wielką siłę wpływu na potencjalnych klientów. Kluczową rzeczą tutaj jest odszukanie najlepszego miejsca do umieszczenia twojego billboardu. Poszukiwania musisz zacząć od miasta, w którym planujesz zamontować reklamę. Jeśli więc potrzebujesz miejsca na reklamę w Zielonej Górze, do Google wpisz sformułowanie „billboard Zielona Góra" (znajdź je tu).

Jeżeli potrzebne jest tobie inne miejsce, chociażby na Śląsku, musisz przemodelować słowa na na przykład „billboardy Dąbrowa Górnicza”. Najistotniejsze, żeby przestrzegana była taka reguła, że do słówka „billboard” dopisujesz nazwę miejscowości (sprawdź ofertę na billboardy w Rudzie Śląskiej od ). Swój plakat plakaty do kuchni wielkoformatowy powinieneś ulokować w rejonie uczęszczanej autostrady, drogi ekspresowej bądź przy wyjeździe z miasta. Kapitalną lokalizacją jest również szeroka ulica, po której przewija się wielu przechodniów.

Drugim sposobem, na który powinieneś postawić, jest cyberprzestrzeń. Dziś każda firma powinna prowadzić swoją oficjalną stronę WWW oraz dynamiczny fanpage na portalu Zuckerberga. Sieć to także narzędzie, przez które odnajdziesz lokalizację na reklamę, do Google wklejając sformułowania typu „billboard Płock”. Jeśli poszukujesz lokalizacji na przekaz, który obejrzy rzesze pielgrzymów, do okienka wyszukiwania wpisz frazę „billboardy Częstochowa”

I pozostało nam jeszcze jedno medium do zaprezentowania – TV. Spoty w TV są zwykle drogie, lecz warto je wykupić, bo w ten sposób twój przekaz reklamowy trafi do wielu milionów obywateli Polski.
19-08-26 07:04:02