X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ewa rezygnuje z raju

soki
Opracowanie: Marwit
Jabłka to najbardziej popularne owoce w Polsce. Lubimy je, bo są smaczne, zdrowe, soczyste, a w dodatku łatwo dostępne o każdej porze roku. Nawet jeśli dajemy się czasem uwieść tropikalnym owocom, to po jakimś czasie zawsze wracamy do smaku jabłek, który jest nam bliski od dzieciństwa. Jabłka prawie każdemu przywodzą wspomnienia wakacji na wsi, babcinych kompotów, maminej szarlotki, jesieni w sadzie… Ostatecznie, nawet Ewa zrezygnowała z Raju właśnie dla owocu jabłoni.

W ofercie firmy Marwit - lidera w dziedzinie świeżych niepasteryzowanych soków owocowych i warzywnych– możemy znaleźć surowy sok jabłkowy, o smaku i aromacie świeżo zerwanych z drzewa owoców. Przygotowywany z najlepszych owoców z polskich sadów, stanowi esencję smaku prawdziwych jabłek.

100 procent jabłka
Surowy sok jabłkowy Marwit zachowuje wszystkie właściwości świeżych owoców jabłoni: naturalny smak i zapach, a także cenne składniki odżywcze. Jest to możliwe dzięki niestosowaniu pasteryzacji w procesie produkcji soku. Krótka data przydatności do spożycia stanowi gwarancję świeżości i naturalności produktów. Sok jabłkowy Marwit to produkt niebarwiony, niekonserwowany, niesłodzony i pozbawiony jakichkolwiek sztucznych dodatków. Do produkcji soku firma Marwit wykorzystuje najlepsze odmiany jabłek z polskich sadów. Owoce poddawane są starannej selekcji ze względu na smak i barwę. Precyzyjna receptura daje gwarancję najwyższej jakości produktu.

Jabłko na zdrowie
Anglicy mawiają, że jeśli będziemy jeść jedno jabłko dziennie, lekarz nie będzie nam potrzebny. Jabłka stanowią wspaniałe źródło witaminy C, potasu, żelaza oraz soli mineralnych. Poza tym, są bogate w pektyny, które oczyszczają układ pokarmowy, zmniejszają wchłanianie cholesterolu, a także regulują perystaltykę jelit. Ponadto jabłka wzmacniają serce, układ nerwowy i mięśnie oraz poprawiają pracę wątroby.

Jabłko dla urody
Zawarta w jabłkach witamina C wymiata z organizmu wolne rodniki, bierze także udział w uszczelnianiu i uelastycznianiu ścianek włosowatych naczyń krwionośnych, co zapobiega powstawaniu "pajączków". Ponadto, jabłka ułatwiają organizmowi przyswajanie wapnia, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami, zębami i paznokciami.

Jabłko na sylwetkę
Jabłka są niezastąpione w kuracjach odchudzających lub oczyszczających, m.in. dzięki zawartości pektyn. Co więcej, jabłka to bogate źródło błonnika pokarmowego. Błonnik jest wielkim sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, gdyż wchłaniając wodę, pęcznieje i wypełnia żołądek, dzięki czemu opóźnia uczucie głodu. Ponadto, zmniejsza wchłanianie cukrów oraz tłuszczy wnoszonych z pokarmem oraz stabilizuje przemianę materii.

Surowy sok jabłkowy Marwit to codzienna porcja zdrowia i urody dostępna w wygodnych szklanych buteleczkach. W każdej chwili możemy cieszyć się smakiem pysznego, polskiego owocu.

Butelka surowego soku jabłkowego Marwit to:
118 kcal
40% dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminę C
25% dziennego zapotrzebowania organizmu na błonnik pokarmowy

Cena:
Surowy sok jabłkowy Marwit (250 ml): 2,49 zł
Zapraszamy na stronę :
20-05-07 07:14:03