X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Chroni pliki i wspomnienia

pendrive
Opracowanie: Konsorcjum FEN
Za sprawą Konsorcjum FEN - jednego z największych w Polsce dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) - pojawiają się właśnie w sklepach ubezpieczone od utraty danych karty CF i SD oraz pamięci flash USB firmy Power Quotient International (PQI).

PQI należy do grupy najlepszych na świecie producentów przenośnych modułów pamięci flash USB. Wysokiej jakości urządzenia są odporne na kurz, zarysowania, czy kontakt z wodą. Jednak aby dać ich użytkownikom pełniejszą
pendrive
gwarancję, FEN – autoryzowany dystrybutor PQI w Polsce - podpisał umowę o współpracy z DATA Lab - firmą zajmującą się profesjonalnym odzyskiwaniem danych. Umowa gwarantuje posiadaczom modułów PQI, które są objęte ubezpieczeniem, 25 procentową zniżkę na usługi DATA Lab w przypadku uszkodzenia pendrive - odnośnik do serwisu| -'a w wyniku zdarzeń losowych. Co więcej, Konsorcjum FEN w ramach gwarancji wymieni uszkodzony nośnik na fabrycznie nowy.

"PQI zapewnia dożywotnią gwarancję na wszystkie produkowane modele pamięci, a teraz dodatkowo oferujemy 25 procentową zniżkę na odzyskiwanie danych w
pendrive
przypadku zdarzeń losowych. Każdemu przecież może przytrafić się niefortunny wypadek, skutkujący poważnym uszkodzeniem nośnika pamięci i utratą ważnych danych. Od teraz nawet w takich sytuacjach, dzięki ubezpieczeniu pamięci PQI od zdarzeń losowych, te dane można odzyskać. Zajmą się tym profesjonaliści z DATA Lab" – wyjaśnia Krzysztof Krawiec, Product Manager PQI, Konsorcjum FEN.

Karty i pamięci PQI - objęte dodatkową gwarancją DATA Lab - są oznaczone etykietą "Bezpieczny układ". Należą do nich: seria biznesowa Card Drive, modele Cool Drive, a także karty CF i SD. Każdy, kto pojawi się w laboratorium DATA Lab z uszkodzoną pamięcią USB otrzyma w ramach gwarancji darmową diagnozę urządzenia, a jeśli zdecyduje się na usługę odzyskania danych – dostanie 25 proc. zniżki. Wraz z odzyskanymi plikami użytkownik otrzyma w prezencie od Konsorcjum FEN nowy moduł pamięci PQI.
Źródło: PR Solutions
18-12-11 07:15:02