X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Calmo – wypoczywaj zdrowo!

Narożnik z serii Calmo
Opracowanie: Agata Meble
Źródło: Agata Meble
Funkcjonalne, wygodne, a może designerskie – jakie meble najlepiej sprawdzają się w salonie? Trudno znaleźć takie, które spełniłyby wszystkie trzy wymagania, ale – na szczęście – nie jest to niemożliwe! Wypoczynek Calmo od Agata Meble łączy ergonomię i komfort użytkowania, imponując nowoczesnym designem.

Jest błogo
Wracasz do domu i myślisz tylko o zasłużonym wypoczynku, pragniesz położyć się i nie myśleć o niczym? Meble Calmo powstały w odpowiedzi na Twoje potrzeby. Wygodny i przyjemny odpoczynek zagwarantuje funkcja „relaks”, dzięki której dostosujesz sofę do wzrostu i ulubionej pozycji. Narożnik został wyposażony w wysuwane podnóżki, opuszczane oparcie oraz regulowane zagłówki, stanowiące gwarancję kojącego, odciążającego kręgosłup wypoczynku. Jeśli zaś zamarzysz o błogim śnie, nic nie stoi na przeszkodzie, by wpaść w ramiona Morfeusza na rozłożonym wypoczynku. Calmo dostępne jest w dwóch modelach: z funkcją „relaks” oraz opcją rozkładania do spania.

Wygodnie i naturalnie
Narożnik z serii Calmo
Opracowanie: Agata Meble
Źródło: Agata Meble
Czym byłby jednak wypoczynek bez ulubionego napoju dostępnego tuż pod ręką? Serię Calmo wyróżnia możliwy do zamontowania moduł z barkiem, dzięki któremu szybko zapomnisz o konieczności wstawania od stołu, gdy nabierzesz ochoty na coś do picia. Calmo to funkcjonalność dopasowana do potrzeb użytkowników. Modele dostępne są w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych tak, by kupujący sam mógł wybrać materiał, z którego zostanie wykonane obicie. Producent oferuje dwa rodzaje skór naturalnych: mięsistą i niezwykle wytrzymałą na rozciąganie skórę kalifornia, a także cieńszą, choć równie efektowną skórę madras. Każdy może również sam zadecydować, czy boki jego mebli mają zostać ozdobione drewnianą szatozą.

Narożnik Calmo to połączenie nowoczesnego stylu z funkcjonalnością i jakością, gwarantującymi komfort i wygodę użytkowania przez wiele lat.
Opracowanie: Monika Usielska
18-12-19 07:16:02