X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Motorola FLIPOUT w Polsce

Motorola FLIPOUT
Opracowanie: Motorola
Najnowsza technologia zamknięta w kolorowym kwadracie. Dotykowy, obrotowy ekran odsłania klawiaturę QWERTY jedenastego w portfolio Motoroli telefonu na platformie Android

Nowy telefon Motorola FLIPOUTTM to stylowy, kwadratowy, smartfon, podkreślający wyjątkowość swojego właściciela. Model z pewnością spodoba się tym, którzy lubią otaczać się nowoczesnymi, ale przede wszystkim ciekawymi przedmiotami.

Telefon komórkowy został zbudowany na systemie operacyjnym Android 2.1. i to dzięki niemu użytkownicy mogą między innymi przeglądać aż dziewięć stron głównych jednocześnie, zgrywać dynamiczne tapety, a podczas korzystania z serwerów pocztowych chronić dane.

"FLIPOUT to telefon, który dostarcza mnóstwo radości z jego użytkowania. Jest sprytny, społecznościowy i kwadratowy!" – powiedział Kamil Tuma, VP i General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael. "Model wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i jest dostępny w sześciu modnych kolorach. Dzięki niezwykle kompaktowej kwadratowej obudowie, bez problemu mieści się
w dłoni, torebce lub kieszeni. Telefon ma wbudowany nietypowy, kwadratowy, wielodotykowy wyświetlacz, który obracając się odsłania pięciorzędową klawiaturę QWERTY. Dzięki osobnemu wierszowi z klawiszami numerycznymi, wprowadzanie cyfr staje się jeszcze wygodniejsze i szybsze."
– dodał.

W Polsce produkt będzie dostępny w sześciu modnych kolorach: lukrecjowa czerń, malinowa czerwień, brylantowy błękit, makowa czerwień, szafranowa żółć oraz biel.

Motorola FLIPOUT
Usłysz i bądź usłyszany
Nie tylko nowoczesny design - telefon wykorzystuje technologię CrystalTalkTM PLUS, która aby zapewnić lepszą jakość rozmów, wzmacnia głos rozmówcy jednocześnie filtrując hałas.

Sieć & Multimedia
FLIPOUT, dzięki funkcji "pinch and zoom", pozwala w optymalny sposób przeglądać zdjęcia oraz strony internetowe. Dzięki wsparciu standardu Adobe® Flash® można oglądać strony internetowe, których dotąd nie dało się wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Odtwarzacz multimediów oferuje miłośnikom muzyki funkcję wyświetlania tekstów piosenek na całym ekranie. Telefon oferuje także dodatkowe funkcje multimedialne. Technika KODAK PERFECT TOUCH zapewnia doskonałą jakość wyświetlanych zdjęć, a także pozwala na ich tagowanie i opisywanie oraz umożliwia natychmiastową publikację na portalach Facebook, MySpace, Picasa i Photobucket. 3-megapikselowy aparat fotograficzny z cyfrowym zoomem, pozwala robić zdjęcia i nagrywać klipy. Dodatkowo na odtwarzaczu multimediów można oglądać filmy zarówno w formie plików, jak i streamingu video. Interface Bluetooth®1 pozwala na korzystanie ze słuchawki bezprzewodowej oraz transmitowanie muzyki na odległość.

FLIPOUT zawiera pełny pakiet usług Google takich, jak: Google Search, Google Maps, Gmail oraz oferuje dostęp do tysięcy aplikacji w Android Market™.

Dostępność
Telefon Motorola FLIPOUT™ będzie dostępny w Polsce od listopada 2010 r., w sieci PLAY oraz w sprzedaży detalicznej. Szczegóły oferty na stronie Motorola Polska.
19-09-27 07:06:02