X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Modne wnętrza w kolorach jesieni

Złota polska jesień emanuje całą feerią ciepłych barw natury. Zainspirowały one także producenta farb Śnieżka do skomponowania wyjątkowej palety kolorów - „Barwy natury”.

Żołędzie w różnych odcieniach
Jesień to nostalgiczna pora roku. Żołędzie dojrzewają na tle złocących się i skrzących liści, a każdy z nich ma inny odcień, im bliżej słońca, tym bardziej opalony. Farba Śnieżka „Barwy natury” w odcieniu „Pachnący Cynamon” przypomina opalony kolor liści dębowych. Taki brąz jest niezwykle przyjemny, przytulny, kojarzy się z kubkiem gorącego kakao w chłodny wieczór.

Salon, paleta kolorów Barwy natury
Opracowanie: Śnieżka
Źródło: Śnieżka

Oblicza jesiennych kwiatów
Z niezwykle uroczą jesienną aurą z pewnością kojarzą się wrzosowiska. Połacie delikatnego fioletu wyglądają jako bajkowy dywan. Kolor fioletowy wspomaga pracę umysłu, dlatego warto zaprosić go, np. odcień „Jesienne Wrzosowisko” do swojego domu.

Salon, paleta kolorów Barwy natury
Opracowanie: Śnieżka
Źródło: Śnieżka

Owocowy raj
Pewne odmiany śliwek dojrzewają właśnie jesienią, wybarwiając owoce na intensywny kolor różowo – fioletowy. Głębia tej barwy doskonale komponuje się z porannym światłem. Taką kompozycję we wnętrzach możemy uzyskać zestawiając kolor „Wrzosowa Dolina” z barwą „Lilia Wodna”. Pierwszy z nich złagodzi napięcie, a drugi wprawi w dobry nastrój i pomoże nam się zrelaksować po ciężkim dniu pracy.

Salon, paleta kolorów Barwy natury
Opracowanie: Śnieżka
Źródło: Śnieżka

Kasztan kasztanowi nie równy...
Jesienią nawet trawy zmieniają swój kolor. Z soczystych, nasyconych zieleni w tony przygaszone z nutą żółtego. Tym samym trawnik zdaje się być idealnym tłem dla brązowych kasztanów, spadających z drzew. Zestawienie „Pachnącego Cynamonu” i „Wiatru Południa” należy do najmodniejszych o tej porze roku. Te kolory wprowadzają do wnętrza spokój i staną się źródłem odprężenia.

Salon, paleta kolorów Barwy natury
Opracowanie: Śnieżka
Źródło: Śnieżka

Soczyste winogrona
Nadchodząca pora roku zachwyca bogatą paletą odcieni, w szczególności barwy zielonej. Oprócz złocącej się ale wciąż jeszcze zielonej trawy, warto zwrócić uwagę na soczyste winogrona w odcieniu zielonej herbaty. Połączenie we wnętrzu „Wiatru Południa” z „Zieloną Herbatą” napełni nasz dom optymizmem, radością, a jednocześnie spokojem i poczuciem bezpieczeństwa.

Salon, paleta kolorów Barwy natury
Opracowanie: Śnieżka
Źródło: Śnieżka

Więcej informacji na temat kolekcji farb „Barw Natury” można znaleźć na stronie internetowej: winogrona (zweryfikuj u źródła)
Opracowanie: Piotr Drogoń
18-08-01 13:21:07