X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Mistral LTV 15CB03 – monitor/telewizor/DVD w jednym urządzeniu

multimedia
Opracowanie: MISTRAL
Marka Mistral wprowadziła na polski rynek absolutnie wyjątkowe urządzenie 3 w 1. Monitor, telewizor LCD i odtwarzacz DVD przydadzą się nie tylko w domu, ale i w podróży oraz podczas urlopu. LTV 15CB03 może stać na biurku czy szafce, jak również wisieć na ścianie mieszkania, domku działkowego, przyczepy kempingowej, a nawet na suficie samochodu osobowego czy w kabinie wozu ciężarowego.

Samotny wieczór w domu? Chwila odpoczynku w akademiku? Urlop z najbliższymi? W kabinie ciężarówki lub w autokarze podczas długiej, męczącej trasy z jednego końca Europy na drugi? Jak umilić sobie te chwile? Sposobów spędzenia czasu jest tyle, co ludzkich osobowości. Jednak znakomita większość z nas najlepiej odpoczywa przy dobrym filmie, serialu czy muzyce. Niektórzy lubią wspominać piękne chwile przy zdjęciach przesuwających się po ekranie monitora, jeszcze inni nie przeżyją dnia bez świeżych informacji z kraju i ze świata. Są też tacy, co nie wyobrażają sobie życia bez komputera lub po prostu jest on im niezbędny w pracy i w wolnym czasie.

DOBRY DLA DOMU I RODZINY
Podczas remontów, renowacji czy nawet drobnej modernizacji mieszkania panie domu planują najczęściej zwiększyć komfort życia rodzinnego i estetykę wnętrz. W gustowny i stylowy design nowoczesnej kuchni, salonu czy pokoju dorastających pociech idealnie wkomponowuje się Mistral LTV 15CB03. Podczas gorączkowego przygotowywania śniadania, obiadu lub kolacji miło i wygodnie jest zerkać na ścianę ozdobioną ekranem pokazującym serwis informacyjny lub interesujący program.
multimedia
Ciekawym i niestandardowym pomysłem jest zorganizowanie domowej imprezy albo rodzinnego spotkania, które urozmaici pokaz slajdów, wizualizacji z muzyką czy też barwny film, które w formie cyfrowego obrazu będą towarzyszyć gościom w prowadzeniu ożywionej rozmowy i smakowitym poczęstunku. Dzięki pilotowi z każdego miejsca pomieszczenia wybierzemy taką funkcje LTV 15CB03, jaka nas w danym momencie interesuje i najlepiej urozmaici czas zaproszonym gościom. Czytelne menu w języku polskim pozwoli w prosty sposób sterować urządzeniem.

Wybór urodzinowego prezentu dla dorastającego syna lub córki bardzo często bywa niełatwym zadaniem dla rodzica. Wielokrotnie pomysłowość i pragnienia pociech ograniczane są przez finanse oraz użyteczność wymarzonych przedmiotów. Produkt marki Mistral jest w takich wypadkach idealnym pomysłem. Wielofunkcyjność LTV 15CB03 gwarantuje wszystkim rodzicom widok radosnego uśmiechu na twarzy dziecka. Zamiast jednego prezentu, otrzyma ono aż trzy multimedialne urządzenia, które umożliwią efektywniejszą naukę, dostęp do informacji i udaną rozrywkę. Ponadto sprzęt ten z pewnością pomoże w nawiązaniu bliższego kontaktu z ukochanym synem czy córką. Zawsze pod pretekstem wspólnego oglądania filmu na DVD lub CD (m.in. w formatach MPEG4, Xvid, CD, VCD), zagrania w grę komputerową (w funkcji monitora komputerowego lub monitora konsoli), czy obejrzenia zdjęć (JPG), albo nakręconego video (gniazdo SCART pozwala podłączyć kamerę zewnętrzną, magnetowid, tuner telewizji satelitarnej, itp.) można odwiedzić pociechę w jej pokoju i wspólnie spędzić kilka chwil.

multimedia
DLA LUDZI DROGI
Mistral LTV 15CB03 jest optymalnym rozwiązaniem dla osób żyjących w ciągłym ruchu. Szczególnie ludzie lubiący bądź zmuszeni do odbywania regularnych podróży, docenią mobilność, wielość zastosowań i funkcji tego urządzenia. LTV 15CB03 posiada nieduże rozmiary - mimo 15 calowego ekranu (LCD TFT marki SHARP!) - oraz specjalne, nagwintowane otwory do montażu na powierzchniach płaskich (ściana, sufit, itp.). Te zalety, wraz z wyjątkowo przystępną ceną, szczególnie docenią kierowcy busów, autokarów i ciężarówek, przedstawiciele handlowi, posiadacze przyczep kempingowych oraz łodzi i jachtów. Tradycyjny format ekranu 4:3 nie powoduje denerwujących zniekształceń obrazu, jakie często towarzyszą formatowi 16:9. Dzięki temu, oraz zastosowaniu wysokiej jakości czytnika laserowego marki Sanyo, nawet podczas jazdy czy rejsu, spoglądanie na wyświetlane obrazy będzie mniej uciążliwe, a przez to podróż bezpieczniejsza.

W skład zestawu LTV 15CB03, poza samym urządzeniem, wchodzą zasilacz sieciowy AC 100-240 V / DC 12 V 4 A, pilot wraz z bateriami, podręcznik użytkownika w języku polskim oraz karta gwarancyjna (12 miesięcy). Firma Mistral dostarcza wszystkie swoje produkty drogą pocztową bezpośrednio do klientów na teranie całej Polski. Istnieje możliwość dokonania zakupu bezpośrednio na lub u autoryzowanywzór (polecamy zobacz by porównać)partnerów handlowych.
Źródło: MISTRAL
19-01-29 14:17:03