X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Oprawy oświetleniowe LED Baby Line firmy SKOFF

lampa
Opracowanie: SKOFF
"Idzie ojciec, służba cała,
Patrzą… a tu myszka mała,
Polna myszka siedzi sobie
I ząbkami serek skrobie!...
"
"Stefek Burczymucha" Jana Brzechwy to jeden z wielu wierszy, które przywołujemy z naszego dzieciństwa, kiedy to słuchaliśmy ich z ust mam i babć.

Wracamy do nich wtedy, gdy sami mamy dziecko – powtarzane na każde zawołanie rymowane opowieści z czasem stają się jego ulubionymi zabawkami. Dodatkowej wartości nabiorą dziś dzięki firmie SKOFF – umieszczona na ścianie lampka w formie trzymającej światło myszki będzie towarzyszem malucha w każdej chwili snu i zabawy.

Lampka – Myszka, podobnie jak pozostałe wzory opraw oświetleniowych z kolekcji LED Baby Line to idealny prezent dla każdego dziecka. Uwagę niemowlęcia przyciąga wszystko, co świeci nawet najdelikatniejszym światłem – lampka będzie więc doskonale ozdabiała ścianę nad łóżeczkiem lub przewijakiem, zwracając jego uwagę i uspokajając. Gdy dziecko zaczyna mówić, lampka – Myszka z pewnością stanie się impulsem do przywoływania jej nazwy, koloru i części ciała, inspirując do poznawania nowych słów. Różowe, uśmiechnięte zawadiacko zwierzątko może z czasem stać się bohaterem ukochanej, opowiadanej przed zaśnięciem bajki, a widziany po przebudzeniu przyjazny, znajomy pyszczek oznaczać będzie dobry początek dnia zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców.

Oprawy oświetleniowe z kolekcji LED Baby Line, wykonane w kształcie przyjaznych dzieciom motywów, takich jak Miś, Kotek, Księżyc, Słonik czy Gwiazdka to praktyczne rozwiązanie do każdego pokoju dziecinnego. Połączenie nowoczesnej technologii LED oraz unikalnego wzornictwa daje nieograniczony wachlarz zastosowań. Lampki dostępne są w dwóch wersjach – różowe opakowanie oznacza możliwość montażu typu "stick" za pomocą samoprzylepnej, dwustronnej taśmy, natomiast niebieskie – umieszczenia lampki w specjalnie do tego celu wykonanym otworze lub w puszkach instalacyjnych. Dzięki tym rozwiązaniom możemy za ich pomocą zarówno rozjaśnić okolicę łóżka dziecka, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa w nocy, jak i dyskretnie podświetlić meble lub ścianę tam, gdzie będzie dla niego wesołym towarzyszem zabawy.
Myszka z kolekcji Baby Line to oprawa wykonana z najlepszych jakościowo i bezpiecznych materiałów o przyjemnej w dotyku strukturze, co jest dodatkowym podkreśleniem jej dziecięcego charakteru. Dostępna jest w dwóch wersjach – z białą lub niebieską barwą emisji światła. Ciekawość dziecka nie zna granic i z pewnością nieraz sięgnie rączką, by dotknąć kolorowej, intrygująco rozświetlonego elementu na ścianie, my jednak możemy być spokojni – nie poparzy się. Emisja ciepła jest w przypadku opraw LED Baby Line firmy SKOFF jest bardzo mała, co sprawia, że są bezpieczne dla małego użytkownika, a tym samym jak najbardziej godne zaufania rodziców.

Dziecko często boi się ciemności, szczególnie wtedy, gdy budzi się samo w nocy. Chcąc zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa często zostawiamy zapaloną choć niewielką lampkę w okolicy jego łóżeczka, co oznacza dodatkowe zużycie prądu. Oprawa w kształcie Myszki to doskonałe rozwiązanie na taką sytuację – zastosowana w jej przypadku technologia LED sprawia, że oświetlenie to jest nieporównywalnie tańsze w eksploatacji niż tradycyjne.
Nawet wśród najmniejszych dzieci zauważyć można dziś lęk przed myszami. U ciekawych najmniejszego kawałka świata maluchów jest on całkiem nieuzasadniony – to przecież takie same zwierzęta jak świnki morskie czy króliki. Małe, futrzaste, sympatyczne zwierzątka od wieków są przecież jak najbardziej pozytywnymi bohaterami bajek, wierszy, a nawet filmów animowanych z kochaną przez wszystkich myszką Disneya na czele. Jeśli chcemy, by nasze dziecko było otwarte na świat, dajmy mu z niego jak najwięcej, choćby w tak łagodnej formie jak uśmiechnięta, bajkowo różowa, sympatyczna Myszka firmy SKOFF z białym lub niebieskim światełkiem w łapkach.
Cena oprawy Baby Line: ok. 64 zł/szt.
18-01-31 10:03:02