X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dobre, bo polskie

drink
Opracowanie: Czysta Żołądkowa Gorzka
Przekonali się o tym nie tylko Polacy
Międzynarodowi znawcy branży alkoholowej: The Central Europe Wine & Spirits Challenge, International Taste & Quality Institute, a także Drinks International, jak co roku, nagradzali najlepsze wyroby o światowym standardzie.

Na podium stanęła również nasza Czysta de Luxe. Z konkursów przywiozła trzy prestiżowe medale - brąz z ITQI i Vodka Challenge (Drinks International), przyznane w kategorii Best Standart Vodka oraz srebro z konkursu The Central Europe Wine & Spirits Challenge.

Międzynarodowi eksperci od alkoholu narodzili Czystą de Luxe za niespotykaną czystość, najwyższa jakość destylacji, wyśmienity smak, niespotykaną jakość surowca i skrajnie neutralny zapach. To kluczowe atrybuty, które posiada bardzo dobra czysta wódka. Idealnie nadaje się do tworzenia oryginalnych receptur drinków i koktajli.

W jaki sposób przyrządzić taki koktajl? Podajemy kompozycję smakową o nazwie Frise de Luxe, polecaną np. na luksusowe przyjęcia.

drink
Cocktail Fraise de Luxe
30 ml Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka
20 ml syropu Monin Fraise (truskawka)
20 ml soku z cytryny
30 ml soku wiśniowego

Do kieliszka koktajlowego wrzuć kilka kostek lodu, aby schłodzić szkło. Do szklanicy barmańskiej z lodem wlej wódkę, syrop truskawkowy, sok ze świeżo wyciśniętej cytryny, sok wiśniowy. Wszystko wymieszaj i przelej do pustego kieliszka koktajlowego. Dekorujemy ćwiartką cytryny.
19-12-07 07:08:59