X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Aromatyczna energia

mate
Opracowanie: PR Solution
Masz dosyć kawy i innych napoi pobudzających? Jesteś zwolennikiem naturalnej, zdrowej energii? Spróbuj herbaty Yerba Mate "Czas na Herbatę". Yerba Mate, lub inaczej Mate jest alternatywą dla takich napojów pobudzających takich jak kawa.

Ludzkość poznała już niejeden sposób na pobudzenie zmęczonego umysłu i ciała. Począwszy od kawy, przez liczne gazowane napoje energetyczne, a skończywszy na skoncentrowanych preparatach pobudzających. Jeżeli jednak jesteś zwolennikiem naturalnej, zdrowej energii spróbuj herbaty Yerba Mate "Czas na Herbatę". Yerba Mate, lub inaczej Mate jest alternatywą dla takich napojów pobudzających takich jak kawa. Warto ją pić z wielu względów, przede wszystkim naturalnie pobudza umysł i ciało, podnosi sprawność intelektualną oraz fizyczną, rozluźnia i likwiduje objawy zmęczenia oraz poprawia koncentrację. Obok swoich walorów pobudzających ma stymulujący wpływ na osłabiony system nerwowy, likwiduje podenerwowanie.

mate
Yerba Mate to herbata, która wspomaga odchudzanie regulując przemianę materii i ułatwiając trawienie pokarmów, dodatkowo po wypiciu naparu Mate mamy uczucie sytości. Mate ma wiele substancji odżywczych oraz zdrowotnych, składa się z wysuszonych, lekko wyprażonych, rozdrobnionych liści ostrokrzewu paragwajskiego a jej smak przypomina nieco zielona herbatę z charakterystycznym właśnie dla Yerba Mate delikatnym prażonym posmaku. Ci, którzy nie dają się przekonać do oryginalnego smaku Mate również mogą korzystać z jej właściwości. "Mate owocowa" z herbaciarni "Czas na Herbatę" zawiera kawałeczki banana i truskawki, które dodają jej owocowego smaczku. Pyszna, aromatyczna i przede wszystkim naturalna energia w filiżance.

Herbata "Mate owocowa" z herbaciarni "Czas na Herbatę" naturalnie pobudza umysł i ciało, podnosi sprawność intelektualną oraz fizyczną, poprawia koncentrację, rozluźnia i likwiduje objawy zmęczenia. Zawiera kawałeczki banana i truskawki, które dodają jej owocowego smaczku. Pyszna i naturalna energia w filiżance.

Sieć "Czas na herbatę"
cena: 8.75 PLN – 50 g
Źródło: Kamila Nowakowska, PR Solution
22-04-08 07:01:16