X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zamykamy drzwi na zamek

Jak wskazują badania w naszym kraju możemy skorzystać z aż 2 000 zamków do drzwi. Wybór jest więc duży, co czasem może przeszkodzić w dokonaniu odpowiedniego wyboru, który sprawi, że nasze drzwi będą nie do sforsowania przez włamywaczy.
Zanim zdecydujemy się na kupno systemów zabezpieczających, jakie są. Oczywiście niektóre z nich są lepiej znane statystycznemu Polakowi. Tego typu firmą z całą pewnością jest gerda. Firma ta posiada już ponad 25 letnie doświadczenie w tejże wymagającej branży. Na ogólnym rynku utrzymała się ona dlatego, że o jej wyroby każdego dnia dbają uznani inżynierowie oraz projektanci, który tworzą unikatowe w skali krajowej jak również światowej systemy, które zapewniają doskonałą klasę produktów a także komfort ich codziennego użytkowania. Marka Gerda w dalszym ciągu troszczy się o rozwój swej oferty. W efekcie tego każdego roku na rynku pojawiają się nowe, bardziej udoskonalone mechanizmy, które są jeszcze trudniejsze dla potencjalnych włamywaczy. Zamki do drzwi są zatem trudniejsze do sforsowania. Włamywacz nie jest w stanie odemknąć zamka w parę sekund. Proces włamywania się będzie też uniemożliwiony z racji tego, że staje się on coraz bardziej głośniejszy, co może zwrócić uwagę naszych sąsiadów.

swą obecnością zniechęcają zatem potencjalnego włamywacza do wyboru naszego eM jako swojego celu. Być może poziom zabezpieczeń, na które napotka spowoduje, że poszuka sobie znacznie prostszego celu. Zamki do drzwi Gerda, to więc ochrona w najwyższym stopniu. Obecność zamków Gerdy w naszych mieszkaniach ma też inne, niezmiernie pozytywne skutki
.

Polecamy też

Zamki wielopunktowe a wymagania firm ubezpieczeniowych

zamek
Opracowanie: Winkhaus
Źródło: Winkhaus
Górą zamki wielopunktowe, czyli, co wynika z przepisów towarzystw ubezpieczeniowych.

Przywykliśmy uważać, że firmy ubezpieczeniowe w Polsce wymagają montowania w drzwiach zewnętrznych dwóch zamków. Czy aby na pewno? Na to pytanie odpowiadają specjaliści.

Sięgnijmy do obowiązujących w czołowych polskich towarzystwach warunków ubezpieczenia mieszkań i domów jednorodzinnych. Okazuje się, że dwa zamki wymagane są tylko wówczas, gdy montujemy tzw. zamki wielozastawkowe...
1 2