X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Działaj mobilnie – awaryjne zasilanie

zasilacze
Już nie trzeba się martwić o to, że w podróży rozładuje się telefon komórkowy lub aparat fotograficzny. W Vobis dostępne są teraz uniwersalne ładowarki i zasilacze Philips, które pozwolą korzystać z urządzeń mobilnych niemal w każdych warunkach. Nowością w ofercie Vobis jest również stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia BH-903.

Awaryjna ładowarka Philips SCE2110 to prawdziwa deska ratunku dla tych, którym właśnie rozładowała się bateria w telefonie komórkowym. Dzięki temu niewielkiemu i niezwykle lekkiemu urządzeniu (waży jedynie 34 gramy) oraz zwykłej baterii typu AA ("paluszek") można rozmawiać nawet przez pół godziny. Do ładowarki dołączone zostały końcówki do większości popularnych telefonów komórkowych.

Akumulatorowy zestaw zasilający Philips SCE4430 zapewnia urządzeniom mobilnym aż 30 godzin zasilania. Dzięki niemu nawet w najdłuższej podróży można być pewnym, że nagle nie zabraknie energii. Co również ważne - SCE4430 ma wbudowany system ochrony przed przeładowaniem.

Natomiast uniwersalna ładowarka Philips SCM7880 raz na zawsze rozwiąże problem posiadania wielu ładowarek do różnych urządzeń. Oprócz tego, że jest w stanie naładować baterię odtwarzacza mp3, telefonu komórkowego lub aparatu fotograficznego, to zapewnia do 15 godzin zasilania.

Oprócz awaryjnego zasilania Vobis ma też ciekawą ofertę dla miłośników muzyki. Teraz stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia BH-903 można kupić za 599 zł. Zestaw ten posiada intuicyjny wyświetlacz, umożliwia obsługiwanie wszystkich połączeń przychodzących i wychodzących, odbieranie wysokiej jakości dźwięku wzbogacanego techniką cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP), daje także możliwość słuchania radia. Każdy kto dokona zakupu, może teraz nabyć futerał Nokia CP-146 za symboliczną złotówkę.
Źródło: Core PR
21-10-07 07:01:02