X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Afrykańskie klimaty

Afrykańskie klimaty w home&you
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you
Za oknami piękne słoneczne lato, a w home&you dekoracje prosto z upalnej Afryki! Teraz klimat safari możemy przenieść do własnego salonu. Bogactwo motywów zwierzęcych oraz oryginalne dodatki pozwolą stworzyć wyjątkową afrykańską aranżację.

Miłośnicy dzikich zwierząt znajdą w home&you atrakcyjną ofertę poszewek i koców. W ofercie m.in. tekstylia z motywem zebry, pantery czy geparda. Różne wersje kolorystyczne pozwolą dopasować je do wnętrza salonu lub sypialni.

Uzupełnieniem będą dodatki z serii Africa, które wprowadzą niezwykłą atmosferę. Ramki z afrykańskim wzorem, efektowne wazony i patery oraz figurki dekoracyjne w postaci mieszkanki Tanzanii lub słoni, przynoszących szczęście – to wszystko sprawi, że we własnym domu poczujemy się jak na dalekim afrykańskim kontynencie. Oryginalną ozdobą będą także świeczniki w nietypowych kształtach, które spełnią rolę nie tylko użytkową, ale przede wszystkim dekoracyjną.

Na prawdziwych miłośników afrykańskiej przygody czekają również dodatki kuchenne z motywem leoparda – bieżnik, podkładki na stół oraz wyjątkowe kieliszki i szklanki.

Więcej afrykańskich inspiracji oraz produktów z nowej kolekcji dostępnych jest w salonach marki home&you oraz w sklepie internetowym oraz (Probudiament|L]
Opracowanie: Katarzyna Kowalska
19-03-06 07:19:01