X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zaprojektuj kubek – konkurs home&you

Na facebookowym profilu marki home&you ruszył konkurs „Zaprojektuj własny kubek”! Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda – wprowadzenie kubka wraz z autografem do sprzedaży w salonach home&you w całej Polsce!

Konkurs na projekt kubka ma na celu wyłonienie najlepszego pomysłu graficznego na kubek. Organizatorzy będą brali pod uwagę nie tylko pomysłowość i kreatywność, ale także zdolności artystyczne uczestników.

Projekt kubka, konkurs home&you
Opracowanie: home-you.com
Źródło: home-you.com

Aby wziąć udział w zabawie należy przygotować autorski projekt kubka zgodnie z wytycznymi wyszczególnionymi w regulaminie oraz na stronie Zgłoszenie należy wysłać za pomocą specjalnego maila konkurs@home-youoraz zamieścić w aplikacji konkursowej dostępnej na profilu marki na Facebook'u. Jedna osoba może zgłosić max. 3 projekty.

Nagroda główna zdecydowanie zachęca do spróbowania swoich sił w konkursie. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany i wprowadzony do sprzedaży, a ponadto jego autor będzie mógł złożyć na kubku swój autograf. Ale to nie wszystko! Osoba, która wygra otrzyma dodatkowo 1000 zł na zakupy w internetowym sklepie home&you oraz wysokiej klasy kosmetyki marki Yoskine. Drugie, trzecie, czwarte i piąte miejsca również zostaną nagrodzone kosmetykami oraz zakupami odpowiednio o wartości 500 zł, 300 zł i 2x200 zł. Przewidziano także trzy wyróżnienia po 100 zł na zakupy online.

Konkurs potrwa do 25 września. Ogłoszenie wyników nastąpi 2 października na fanpage'u home&you.

Szczegółowe wytyczne dotyczące zgłoszeń oraz regulamin konkursu dostępne są na
Źródło: Home&You
Opracowanie: Katarzyna Kowalska
19-02-07 07:18:02