X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Design i funkcjonalność – akcesoria kuchenne Umbra

Akcesoria kuchenne marki Umbra
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
Nic nie sprawia większej radości niż własnoręczne przygotowanie posiłku dla najbliższych. Tylko jak zaplanować sobie pracę aby spędzić czas z rodziną przy stole a nie w kuchni? Podziel wnętrze na strefy! Dzięki temu unikniesz bałaganu przy przygotowaniach i zaoszczędzisz czas przy sprzątaniu.

Przy planowaniu stref istotne są przede wszystkim funkcjonalne, a zarazem estetyczne akcesoria, które ozdobią puste blaty i półki. Produkty marki Umbra, dostępne w sklepie internetowym Calvadonie tylko pomogą przy codziennych obowiązkach w kuchni, ale również nadadzą jej nowoczesny i zabawny charakter. Dzięki poręcznej półce zawsze znajdziesz potrzebne przyprawy, stojak na książkę kucharską ze schowkiem pozwoli w każdej chwili zajrzeć do ulubionych przepisów, a efektowne podkładki ochronią blaty przed uszkodzeniami.

Akcesoria kuchenne marki Umbra
Opracowanie: Umbra
Źródło: Umbra
Dobrze zaplanowana i funkcjonalna strefa zmywania pozwoli Ci na szybkie uporządkowanie wszystkich naczyń. Niezbędna jest praktyczna suszarka z odpływem wody i rączkami oraz dozownik ze wskaźnikiem, dzięki któremu możesz kontrolować ilość płynu. Myjki zawsze będą na miejscu dzięki uchwytowi do zawieszenia na zlewie, a miękka podkładka, którą w nim umieścisz ochroni twoje talerze przed zniszczeniem.

Kuchnia to twoje ulubione pomieszczenie w domu? Wyposaż ją zatem w praktyczne, a zarazem ładne dla oka akcesoria, które ułatwią Ci codzienne obowiązki. Dzięki nim zachowasz ład i porządek i z przyjemnością będziesz przygotowywać posiłki dla całej rodziny.
Źródło: Calvado.pl
Opracowanie: Calvado.pl
22-01-03 10:02:24