X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Cyfrowy obraz w ramie art deco

telewizor LCD
Opracowanie: MISTRAL
Firma Mistral Polska z początkiem roku 2009 dołącza do swojej oferty nowy produkt. Mistral LTV 19CB06 to niezwykle funkcjonalny 19" telewizor LCD z wbudowanym odtwarzaczem CD i DVD. Największym atutem tego sprzętu jest jednak jego forma, nieprzeciętny design digitalnego art deco.

Styl art deco narodził się na początku XX wieku i sama nazwa wskazuje na jego charakter. "Sztukę dekoracji" (od francuskiego "art" – "sztuka" i "décoratif" – "dekoracyjny") z założenia cechuje klasyczne zgeometryzowanie i syntetyczne ujęcie formy, które mają na celu stworzenie czegoś na równi funkcjonalnego, co pięknego i wyrazistego. W myśl łączenia idei nowoczesnej praktyczności z eleganckim, szlachetnym designem i doborem kolorów specjaliści firmy Mistral Polska zaprojektowali 19-calowy ciekłokrystaliczny telewizor LTV 19CB06, którego wygląd i mnogość zastosowań nikomu nie pozwolą pozostać obojętnym.

W biurze, w restauracji i w klubie
Dzięki prostej, klasycznej linii obudowa panelu LCD przywodzi na myśl ramę obrazu. Czerń, która absolutnie zdominowała kolorystykę urządzenia, sprawia, że Mistral LTV 19CB06 doskonale dopasowuje się do charakteru niemal każdego wnętrza.

W pomieszczeniach biurowych, w kafejkach, w restauracjach czy pubach funkcję telewizora nie raz, z ogromnym powodzeniem, może zastąpić wbudowany odtwarzacz DVD. Mistral LTV 19CB06, poza płytami DVD, odtwarza również formaty MPEG4, SVCD, VCD, KODAK PICTURE CD. Dzięki temu jest on niezastąpiony podczas projekcji wcześniej przygotowanych prezentacji video czy podczas pokazów slajdów i fotografii. Telewizor marki Mistral może zawisnąć w holu recepcji, w korytarzu hotelowym lub w sali konferencyjnej każdej, dobrze prosperującej firmy i spółki.
Właściciele gastronomii, klubów i innych pomieszczeń rozrywkowych nierzadko udostępniają lokale organizatorom szkoleń, imprez integracyjnych, turniejów (np. bilardowych, snooker'a), albo rzeszom kibiców sportowych, głodnych zwycięstwa swojej ukochanej drużyny. Właśnie na takie okazje, by sprostać wymaganiom organizatorów i fanów, powstał telewizor LCD z odtwarzaczem CD i DVD marki Mistral. Dodatkowo czytelne menu w języku polskim sprawia, że obsługa tego urządzenia jest wyjątkowo bezproblemowa i szybka.

Na ścianie w kuchni i w salonie
Mistral LTV 19CB06 doskonale komponuje się na reprezentatywnej ścianie salonu, sypialni lub innego, mniejszego lub większego pomieszczenia. Ten niezwykle cienki model telewizora marki Mistral posiada specjalne, nagwintowane otwory, które umożliwiają jego montaż na powierzchniach płaskich. Dobrym rozwiązaniem jest również zainstalowanie tego sprzętu w nowocześnie i gustownie urządzonej kuchni, której połyskliwa czerń LTV 19CB06 może dodać więcej blasku i wprowadzić powiew nowoczesnej elegancji.

Firma Mistral dostarcza wszystkie swoje produkty pocztą kurierską bezpośrednio do klientów na teranie całej Polski. Najszybszym i najprostszym sposobem nabycia sprzętu marki Mistral jest wejście na stronę sklepu internetowego bądź odwiedzenie autoryzowanych partnerów handlowych, m.in.: największych w Polsce sieci centrów handlowych i hipermarketów.

Dane techniczne
Rozdzielczość: 1440 x 900 px
Ekran: 19 TFT,
Format: 16:10
Jaskrawość: 300 cd/m2
Kontrast: 800:1
Odtwarzane kolory: 16,7 mln
Kąt widzenia: 150 (H) / 135 (V)
Czas przełączania: 8 ms
Zdalne sterownia: pilot zdalnego sterowania
System koloru: PAL
System dźwięku: D/K, B/G
Menu: w języku polskim
Teletext: pamięć 10 stron
Zakres kanałów: CH2-5, CH6-12, CH21-69, kablówka S1-38
Odtwarza formaty: DVD, MPEG4, SVCD, VCD, KODAK PICTURE CD
Gniazda przyłączeniowe: SCART, PC IN, gniazdo antenowe 75 Ohm, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania 12V
Zasilanie: 110 – 230 V 50 Hz / 12V
Możliwość montażu na ścianie!
Źródło: MISTRAL
18-06-22 15:18:37