X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Zasadnicza większość osób ma w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już działania bez tego sprzętu. Sporo osób posiada również drukarkę, która bardzo się przydaje, w szczególności, jeżeli mamy dzieci uczęszczające do szkoły, albo pracujemy z mieszkania. Drukarki są bardzo różnorodne. Można zakupić drukujące w kolorze, są też czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na niektórych możemy także kserować wydruki. Te „kombajny” bywają jednakże stosunkowo drogie, zarówno w zakupie, jak i w użytkowaniu.
Jeżeli pracujemy z domu i dla przykładu zajmujemy się rachunkowością albo tworzeniem lub redagowaniem tekstów warto przemyśleć zakup wydajnego sprzętu, sprawdzonego modelu kserokopiarki – najlepiej używanej. Kopiarki używane są znacząco tańsze niż nowe, a sprawnie funkcjonować będą jeszcze przez lata. Zazwyczaj dzieje się tak, że korporacje postanawiają zmienić maszyny na lepsze i szybsze i wyprzedają starsze, doskonale działające modele.

Drukarki sieciowe Konica Minolta
Opracowanie: Effective Public Relations
Źródło: Effective Public Relations
Jeśli interesuje nas tego rodzaju rozwiązanie dobrze jest poszukać miejsca gdzie kopiarkę taką można kupić. Tak naprawdę należy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „ksero Wrocław”, by w rezultacie otrzymać całą listę ogłoszeń o sprzedaży takiego rodzaju sprzętu. Przeczytajmy uważnie ogłoszenia, sprawdźmy informacje charakteryzujące sprzęt, który wzbudził nasze zainteresowanie.

Jeżeli jesteś zdania, że musisz znaleźć analogiczne posty, to przeczytaj wskazówki ze strony - to trochę inny punkt widzenia, ale też jest godny polecenia.

Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung
Jego „przebieg” czyli ilość skopiowanych czy wydrukowanych arkuszy, dowiedzmy się na jaki czas wystarcza toner i czy jest kosztowny – to ma znaczenie przy kosztach eksploatacji.Trzeba także umówić się ze sprzedawcą i pojechać obejrzeć sprzęt i sprawdzić jak działa. Wtedy będziemy mieć pewność, że kopiarka, którą chcemy kupić spełnia nasze wymagania.


Polecamy też

Ksero w domu to najlepsze rozwiązanie

Ogromna większość osób posiada w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już życia bez takiego urządzenia. Sporo osób posiada także jakieś urządzenie drukujące, które często się przydaje, zwłaszcza, kiedy mamy pociechy w wieku szkolnym, albo prowadzimy przedsiębiorstwo z domu. Drukarki są bardzo różne. Możemy zdecydować się na takie drukujące na kolorowo, można czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych da się również kopiować dokumenty. Takie „kombajny” bywają jednak stosunkowo drogie, zarówno w zakupie, jak i w eksploatacji.
1 2