X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

TRANSCEND MP350 – spalaj kalorie w rytm muzyki

TRANSCEND MP350
Opracowanie: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu na rynek nowego modelu cyfrowego odtwarzacza muzycznego MP350. Wodoodporna powłoka oraz dodatkowe funkcje sportowe sprawiają, że odtwarzacz ten przeznaczony jest dla użytkowników ceniących aktywny tryb życia.

MP350 to urządzenie, które sprawdzi się podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. Małe wymiary, klips umożliwiający mocowanie do ubrania oraz intuicyjna obsługa gwarantują wygodę podczas aktywności ruchowej. Wytrzymała, wodoodporna obudowa zapewnia bezpieczeństwo użytkowania bez względu na warunki atmosferyczne (takie jak np. deszcz czy śnieg). Dzięki wyświetlaczowi typu OLED przyjazny interfejs graficzny widoczny jest bez podświetlenia nawet przy słonecznej pogodzie.

Specjalnie dla entuzjastów sportu model MP350 został wyposażony w dodatkowe funkcje. Po wybraniu odpowiedniego typu aktywności i celu treningowego, aplikacja typu fitness pozwala użytkownikom na ustawienie łącznego czasu ćwiczeń lub ilości kalorii, które chcieliby spalić. Po zakończeniu treningu odtwarzacz zapisuje dane z całej sesji, pomagając monitorować rzeczywiste postępy w stosunku do wyznaczonych celów.

MP350 obsługuje najpopularniejsze formaty muzyczne MP3, WAV i WMA, zapewniając wysoki stosunek sygnału do szumu: 90db.Odtwarzacz pozwala na wybór jednego z siedmiu ustawień equalizera, z których jedno może zostać dopasowany do preferencji użytkownika. Wbudowane złącze micro USB sprawia, że MP350 może służyć również jako nośnik pamięci do przenoszenia zdjęć, dokumentów i innego typu danych.

MP350 może także pełnić funkcję dyktafonu. Z wbudowanego mikrofonu mogą korzystać zarówno profesjonaliści uczestniczący w spotkaniach biznesowych, jak i studenci chcący utrwalić na nagraniu treść wykładów. Funkcja powtarzania A-B przyda się podczas (kliknij po szczegóły
MP350 jest obecnie dostępny w wersji 8GB.
Źródło: SAROTA PR
Opracowanie: Jacek Dembicki
20-11-11 07:21:10